Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezekben a napokban mit adjak...

Ezekben a napokban mit adjak a 8-hetes babámra ha kiviszem? Vagy melege van vagy fázik.

Figyelt kérdés
bady + rugit szoktam
2015. máj. 9. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vékony rövid vagy hosszú ujjú bodyt és vékony ujjatlan rugit adnék, esetleg kényelmes (derékban nem szoritós és nem farmer) nadrágot rugi helyett. Ha árnyékban vagytok takard be egy nagyon vékony takaróval (ha úgy érzed hűvös van neki), ha napon vagytok akkor pedig jó így.
2015. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

miből gondolod, hogy melege van vagy fázik? csak azért kérdezem, mert ebben a korban szinte minden baba kezd már nyűgös lenni a mózesben, nem biztos ám, hogy a hőmérséklet a baja.

kérdésedre válaszolva, az enyém szeptemberben volt 8 hetes, és akkor ugye hasonló idő volt, én adtam rá egy plüss lábzsákot, alá body, rugi és kész. 20-22 fok felett már nem kapott lábzsákot, de vékony takarót akkor is adtam rá, ilyen pokróc szerű anyagból.

2015. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!