Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik a babátok ebben...

Miben alszik a babátok ebben a melegebb időben (hálózsák alatt értve)?

Figyelt kérdés
Eddig vékony hosszú pamut rugdalózóban aludt, de nagyon sokszor ébred, izzad, melege van az utóbbi napokban. Csak egy body kevés lenne szerintem. Tanácstalan vagyok... Nektek miben alszik?
2015. máj. 9. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hálózsák nélkül, rugiban.
2015. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rugiban, body és hálózsák nélkül. Mondjuk mi amúgy sem használunk hálózsákot, mert utálja.
2015. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú rugi (se nadrág se zokni), és még ígyis lerugdossa a vékony plédet! Hálózsákban kigyulladna az tuti! :)
2015. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most csak egy rövid ujjú body van rajta, hálózsákot már nem használunk rég. Amúgy a pizsije egy vékony anyagú kis naci és hozzá egy hosszú ujjú pizsifelső, eddig ebben aludt és alá adtam neki rövid ujjú bodyt, de a hosszú ujjúban már melege van.
2015. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok! Hosszú ujjú bodyt akartam írni. :)
2015. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na akkor mégegyszer! 5-ös vagyok, tehát a 3-as választ javítottam.
2015. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
vékony takaróban alszik, hosszú ujjú bodyba, nadrágba, zokniba. hálózsák szerintem nagyon meleg már
2015. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

illetve attól függ, talán újszülöttnek egy igen jó szigetelésű, 18-20 fokos tégla házba nem meleg..

nálunk 22-23 fok van


utolsó

2015. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
body és vékony kis nadrág plusz a hálozsák. 4 féle vastagságu hálozsákunk van, a legvékonyabb olyan, mint egy lepedo.. mig a legvastagabb egy téli takaronak felel meg.
2015. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem féltek plédet, takarot tenni a babátokra? hogy a fejére rugja..belegabalyodik stb.?
2015. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!