Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai felriadás?

Éjszakai felriadás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben elég gyakran felébredt elalvás után. Korábban végigaludta az éjszakát. Mostanában sírt, teljesen éber volt, de néhány perc után meg lehetett nyugtatni és reggelig aludt.


Ma ismét felsírt, de gyanúsan "rongybaba" volt, amikor kivettem. Ahogy a vállamra tette a fejét, aludt tovább. Kiültem vele egy kicsit, teljesen kinyúlva aludt rajtam. Álmában tettem vissza, azóta is alszik.

Viszont amikor bementem, ült az ágyban és úgy sírt.

Ez mi? Felült álmában, de nem is ébredt fel teljesen?


2015. máj. 10. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:

üdv az átaludt éjszakákon túli, "örökké keresem az okot miért kelhet éjszaka" babák világába :) sajnos mostantól az lesz a tendencia hogy éjjel kelni kell hozza, a legtobb baba ugyanis.elkezd minimum egyszer ebredni 5-6 hos kora korul, aztan jo esetben 8-9 hos koratol ujra atalussza az ejszakakat (ide nem ertve a fogzast) rossz esetbe 2-2,5 eves koraig kelni kell hozza. enyem sajnos az utobbi egyenlore :)

probalkozhatsz hidegebb.melegebb oltozettel, tobb levego tobb kaja lefekves elott, cici nem cici, cumi nem cumi, de igy is ugy is kelni fog ejjel, max javithatsz az ebredesek szaman, ha nem itatod es nem cicizteted ejjel.

2015. máj. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy éves már.

Éjjel nem kap enni, nem éhség miatt kel. 6 hetes kora óta nem eszik éjjel.

Vizes cumisüveg be van készítve. Tápszeres, nem szopik.


Eddig 11-12 órát aludt éjjel. Az egyszeri, időnkénti felkelésen kívül most is ennyit alszik. A nappali alvásával nincs gond, még kétszer alszik nappal, az zavartalan.


Egyébként letesszük és némi dörmögés után elalszik, ez is egész pici korától kezdve így van.

2015. máj. 10. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor gondolom a fogzás kelti.
2015. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is vagy a fogzás vagy a napi ingerek feldolgozása okozza a felkelést.

De lehet,hogy melege van.

Ha foga jön próbáld a Dentinox gélt,ha nem változik próbálj a ruházatán változtatni.

2015. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!