Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja valaki az Avent...

Használja valaki az Avent ivástanuló poharát?

Figyelt kérdés

Erről a pohárról lenne szó

[link]

14 hós lányomnak lenne.Tud pohárból inni napközben abból vagy sportkupakosból iszik.Ezt tejcsinek gondoltam, mert a cumisüveget már nem szereti.Volt már mamos, dmes ivósa de nem szereti már őket mert nagyon kell szívni hogy jöjjön.

Fontos szempont még hogy ne borítsa magára, de szeretnék tapasztalatokat ha van vkinek.Előre is köszönöm!



#pohár #ivástanuló
2015. máj. 11. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen mi használunk. Arra kell figyelni, hogy amikor abbahagyja az ivást akkor egy minimális mennyiség visszamarad a peremén kívül azt ki kell önteni, hogy ne borítsa ki. Ezt leszámítva nagyon szeretjük, nem önti le magát vele, teljesen jól zár.
2015. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. máj. 11. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a fiamnál, nem jött be. KIs méretű hagyományos üvegpohár jött be (kávéspohár méretű), aminek kicsit kiáll a pereme.Ebből gyünyörűen ivott.


[link]

(bal felső sarokban)

2015. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!