Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebbe a viselkedésbe én látom...

Ebbe a viselkedésbe én látom bele a féltékenységet?

Figyelt kérdés
4 hónapos babámmal elmentünk a nemrégen szült barátnőmhöz babalátogatóba. Nagyon sokszor vigyázott már a babámra a barátnőm 1-1 órákra, amikor nem volt túl megterhelő neki pocakosan. Úgyhogy nem volt a kislányomnak idegen az barátnőm. Nagyon jól el volt vele, sokat mosolygott rá, stb. Na, mikor látogatóban voltunk, kb. fél órát tudtunk náluk lenni, mert a babám úgy üvöltött. Amint beraktuk az autóba, angyalian mosolygott, semmi baja nem volt. Szerintetek? Én magyarázom túl?

2015. máj. 11. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Azt írod, hogy még csak 4 hónapos. :) Vagy az volt a baj, hogy idegen helyen volt, vagy ha mostanában nem látta a barátnődet,akkor lehet hogy egyszerűen nem ismerte meg (ilyen picik még nem emlékeznek úgy mint egy felnőtt), vagy ki tudja... de én nem hinném, hogy féltékeny volt, ilyen összetett érzelmekhez még túl pici.
2015. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
igen te. ekkora babánál még nincs féltékenység vagy irigység. valami más baja volt. meg a kocsiba a babák nagy része megnyugszik
2015. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!