Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beágyazódási vérzés vagy...

Judit2310 kérdése:

Beágyazódási vérzés vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen nagyon sok mindent olvastam már erről a két vérzésről és nem tudok ki igazodni.A történetem az hogy a párommal szeretkezés közben "baleset" történt.Imádom a gyerekeket őt pedig annyira szeretem hogyha egyszer gyerekem lesz biztos őt szeretném a gyerekem apukájának.De most még nem vagyunk abban a helyzetben hogy felvállaljunk egyet.Úgyhogy elmondom a tüneteim kérlek segítsetek.Egy nappal a menstruáció előtt szeretkeztünk 2015.05.10. És másnap úgy ahogy kellett volna is megjött.A beágyazódási vérzésről azt olvastam hogy a mennyisége csak néhány csepp és barnás színe van és nem is mindig szemmel láthatóak ennek jelei.Nekem úgy indult hogy először normál vörös színe volt a véremnek mikor észrevettem hogy vérzek.Aztán halvány lett (Rózsaszínes).De a mennyiség igen csak volt.Azóta pedig most már normál vörös vérrel vérzem.Szinte ömlik.Szerintetek mire számíthatok?Köszönöm.

2015. máj. 12. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
En is olvastam h par csepp a beagyazodasi verzes..hat nalam nem csak par csepp volt, a bugyim ugy nezett ki mintha becsinaltam volna.. De a te esetedben rendesen megjott a mensid. Az h az elejen barnaztal az normalis, neha szokott olyan lenni nem csak a mensi vegen is.
2015. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menzesz közben is fordulhat elő hogy barna színe van. Forditva viszont már nem igaz, élénkpiros vérzés elméletben nem lehet beagyazodaai vérzés. Ne aggódj.
2015. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az általatok leírtak és az olvasottak alapján nem vagyok terhes.Viszont én a biztonság kedvéért vetettem a párommal tesztet. Nem vagyunk tapasztaltak ebben mert "baleset" most először történt.Ezért csak annyit tudtam neki mondani hogy a gyógyszerésznek mondja hogy a legbiztonságosabbat adja.Megvette már úton van vele.A gyógyszerész a kérésünk alapján Gabriel tesztet adott.Ez mennyire megbízható teszt?És mikor-hogy érdemes megcsinálni?Köszönöm.
2015. máj. 12. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha május 10-én volt az aktus akkor kb 24-től érdemes tesztelni. Jó a gabriel csak a beagyazodas hosszú folyamat. Pár nap alatt nem lesz pozitiv a teszt. Rendes menzesz után pedig főleg nem.
2015. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gabriel teszt jo, nekem is kimutatta, igaz h akkor mar hat hetes voltam. Maajd irj h mi lett 😊
2015. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem irtal h mi lett ☹
2015. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ígértem, hogy megírom nektek a történetemmel kapcsolatos eseményeket.Nos a fent olvasható dolgok után 15 nappal megcsináltam a terhességi tesztet reggeli első vizeletből és negatív lett.Köszönök minden segítséget és bátorítást: Judit.

2015. máj. 27. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!