Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki kiszárítja az alig...

Van aki kiszárítja az alig használt pelenkát?

Figyelt kérdés
Tegyük fel pl fürdetés előtt nem sokkal cseréled ki. Alig van benne vagy nincs is pisi. Visszaadnád rá vagy kiszárítanád? Vagy mindenképp kidobod?
2015. máj. 12. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szárítanám, ha már használt, kuka, még nem is hallottam ilyenről, tényleg van aki kiszárítja??
2015. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs bent pisi, akkor visszaadom rá fürdés után. De kiszárítani? Brr...
2015. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
A pisi egy idő után (pár óra elteltével) fertőző... :S
2015. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Én még csak vissza se adom fürdetés után, hiszen az már érintkezett a baba még fürdetlen popsijával...
2015. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Adrienn0122 ***** válasza:
96%
Van itthon egy csomag olcsó pelus, ami nem igazán vált be. Ha már csak félóra van fürdésig, azt adom rá, és kidobom akkor is, ha teljesen száraz. Sosem adnám rá vissza fürdés után a használt pelenkát, azt meg nem is értem, hogy jut eszébe valakinek kiszárítani.
2015. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted?
2015. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm mondta, hogy pár alkalommal így csinálta. El nem tudnám képzelni, hogy ilyen melegben akár napokig büzölögjön a pisis pelus, az én gyerekeim egyszer belepisilt pelusa is umdorító
2015. máj. 12. 10:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, de anyósom megcsinálta hogy kitette az alig használt pelenkét száradni. Én meg kidobtam...erre morgott, hogy micsoda pazarlás. Megkérdeztem akkor tőle, hogy vajon ő is felveszi-e másnap-harmadnap a koszos bugyit. :-D
2015. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kuka, nem kérdés. Alap, hogy fürdés után tiszta pelus, tiszta ruha. Egyébként is, kiszárítani...??????
2015. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a pisi párolgása során méreganyagok szabadulnak fel, biztos, hogy nem szárítgatnám...ki hallott már ilyet

egyszer egyszer előfordult, hogy bekakált fürdés előtt fél órával, akkor kicseréltem neki, és ha fürdetésnél éreztem, hogy hót száraz, akkor vissza kapta fürdés után éjjelre. De ez is max kétszer ha előfordult.

2015. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!