Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák, akik húzogatták...

Fiús anyukák, akik húzogatták a fitymát, mikorra lehetett felhúzni teljesen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiús apuka vagyok.

Egyéves korában javasolta a gyerekorvos, hogy mostmár mosakodás közben húzzuk hátra a fitymát. A feleségem bizonytalan volt, és engem kért meg erre. De két három mosakodás után már ő is simán és gyengéden tudta hátrahúzni. Az én fiamé nem volt nagyon letapadva, és fitymaszűkülete sincsen.

2015. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két kisfiam van, és hát nagy szerencsénk is volt e téren, ugyanis a nagyobbik fiamnak kicsit jobban le volt tapadva, Őneki kb 6 hósan jött fel teljesen, a kisebbiknek 1 hónaposan.Én a kezdetektől kicsit próbáltam húzogatni Nekik, mindegyiknek rendben van a dolog :) De erőltetni nem szabad, mert akkor bevérezhet, és ott hegesedik, ami később nem fog engedni.de amúgy utólag én is tudom, hogy 1 éves kor után kellene elkezdeni, de ha megint szülnék megint elkezdeném pici korától kezdve...
2015. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy kicsit lehet neki húzogatni, de mikor később elvittem a fiamat, mert valami fehér dudor volt/van neki a bőre alatt,azt mondta, majd 2 évesen kell teljesen felhúzni és akkor az a valami kiesik majd! Vagy mi fel tudjuk húzni vagy sebész. Nekem ezt mondta. Én most annyit teszek hogy pelenkázásoknál kicsit felhúzom neki, kitisztítom, hogy ne legyen krémes meg hasonlók és ennyi. 10 hós a fiam.
2015. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondta a doki hogy 2'éves korig hozzá se szabad nyúlni.
2015. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!