Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom sír a...

8 hónapos kislányom sír a babakocsiban. Elmúlik? Valami tipp? Trükk?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos. A problémánk az lenne, hogy 2 hete nem szereti a babakocsit, talán 30 percet bír ki benne aztán nagyon sír. Ki kell vennem. Eddig semmi gond nem volt. Mi lehet a gond és mit tehetnék, hogy újra megszeresse? Mindig úgy indulunk, hogy evés után 30-45 perccel, szomjas sem lehet mert út közben kínálgatom és iszik is, de akkor sem szeretne a babakocsiban maradni. Ez egy sportbabakocsi. Több pozícióban is dönthető. Próbálkoztam már mindegyik pozícióval, de egyik sem vált be. Ha kiveszem akkor már minden rendben, nevetgél. Elrontottam valamit? Nem mondhatnám azt sem, hogy kézbe lenne szoktatva, a lakásban leteszem hasra és sokáig eljátszik, mászni még nem tud. Talán egy másik babakocsit kellene választanom neki? Válaszokat előre is köszönöm.

2015. máj. 12. 11:09
 1/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nálunk is így volt. Semmi nem segített, csak az idő. 2-3 hónapig kenguruban hordtuk, aztán újra tudtuk használni a babakocsit. Szerintem nem egyedi a problémád! :)
2015. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a helyzet nálunk. Ugyan az én lányom már felál és bútorokba kapaszkodva lépeget szóval ő azért ordít mert ő maga akar menni (kézben sem szeret pont emiatt). Remélem vagy elmúlik ez, vagy gyorsan megtanul járni és akkor elhagyjuk a babakocsit.
2015. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ha a babakocsiban is sír, az vagy éhség vagy hasfájás.
2015. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Enyém elejétől kezdve utálta a babakocsit, vannak ilyen gyereket, belinkelem, bár már régi a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2015. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem volt soha hasfájós, és mindig evés után 30-45 perccel indulunk babakocsival. Szóval ezek kizárva. Ma is toltuk hazafele a babakocsit, hú de irigylem útközben aki tologatja a békés babáját. Sír és tartja a kezét, hogy vegyem ki. Kiveszem. Mit tehetnék. Megpróbálom a csatos hordozót vagy a mai tai-t, remélem nem lesz kidobott pénz.
2015. máj. 12. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Én soha nem vettem ki, nincs ahhoz erőm, hogy a 9 kilós lányt is cipeljem - főleg, hogy lazán kirúgja magát -, meg a kocsit is.


Ha sírt, énekeltem neki, de ha az sem használt, akkor hagytam sírni.

2015. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!