Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának nagyobb...

Akinek a babájának nagyobb volt a kutacsa, mikor bújt ki az első fogacska?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam, hogy a kető között lenne összefüggés.
2015. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A csontosodás miatt szerintem lehet összefüggés
2015. máj. 12. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresztlányom 9 hónapos, hatalmas még a kutacsa, de már az első két foga megjelent. Azaz, áttörte az ínyét a fogacska.
2015. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen összefüggés.
2015. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Errol en sem hallottam, h lenne osszefugges. Nekem ikreim vannak, 9 honaposak. a kisfiamnak mar teljesen beforrt a kutacsa, a kislanyomnak pedig meg puha, de fognak nyoma sincs egyiknel sem. Pedig a kisfiamnak mar vagy 2 honapja kemeny a feje :)
2015. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan bújt ki az első foga. 11 hónapos korára már 8 foga volt. Volt olyan, hogy 4 fog jött egyszerre. Szerintem, annyi lehetett az összefüggés, hogy a kutacs miatt kellett adnom neki egy ideig a Vita-d babyt, aztán pedig vigantolból 2 cseppet kellett adnom naponta. Szerintem ez szerepet játszott, hogy gyorsan jöttek a fogak. Most megint jön kettő, tehát lassan 10-nél fogunk tartani és 1 éves a kislányom.
2015. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kereken 1 éves a fiam, most tört át a 7. foga, és még mindig nagy a kutacsa. Szerintem sincs összefüggés, a nagyobbik fiamnak ilynekor már alig volt kutacsa és 6 foga volt.
2015. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!