Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos babát h kell altatni...

Pár napos babát h kell altatni? Én oldalt altatom h ha bukna ne legyen baj. Hátán mikor aludhat? Kell éjszaka kelteni etetni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Enyém 1 napos korától utált a hátán aludni, a mai napig nem alszik úgy el, én sem tudok. Én oldalt, és hason fekve altattam.

Ha nincs besárgulva, akkor nem kell keltegetni, fel fog ébredni magától is, ha éhes.

2015. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En oldalt altattam mindig egyszer egyik felen utana a masikon..de kb ket hetesen ma haton aludt mert hiaba tettem moge a takarot akkor is ugy akart kiterulve .azota is ugy alszik pedig mar 5 honapos..meg mar persze magatol oldalara fordul ha epp ugy kenyelmes neki..nem kell kelteni csak abban az esetben ha kis sullyal született...ha normal sulyú jol gyarapszik eszik nappal rendesen nem kell..de az enyem pl.mindig evett ejjel es nappal is pontosan 3 orankent..:)) de ő igazi nagy baba
2015. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az ortopéd orvos azt mondta, az oldalt fektetés nem jó a kisbabák csípőjének. Minden szempontból a hason altatás a legelőnyösebb, viszont ebben az esetben nem árt egy légzésfigyelő.
2015. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam oldalt altatni,de sírt nagyon. Nem szerette.

Az én lányom a legelejétől hason alszik. Nem kell felkelteni őt éjjel,csak ha be van sárgulva. Nekem sajnso be volt,így én keltettem. De amint lement a sárgaság úgy 2 hét alatt már nem keltettem. Kelt ő magától amikor éhes volt:)

Most 5 hónapos. Még mindig hason alszik:) De már nappal sokszor alszik hanyatt oldalt:) Mikor pl elalszik a játszószőnyegen,nagy kapálódzások közepette:)

2015. máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hason, oldalt, háton. Megszokta mind a három pozíciót:) A legjobb, viszont a hason altatás, mert ha bukik, akkor nem nyeli félre.

Éjszaka egészséges babát nem kell felkeletni etetni.

2015. máj. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kloetta ***** válasza:
Mióta hazajöttünk a kórházból a fiam hason alszik, csak így szeret. Éjjel ne keltsd, felébred ő ha éhes, legalább te is tudsz pihenni.
2015. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ugy altattam oldalt, hogy alaparnaztam picit a takaroval. Igy a suly inkabb kozepre koncentralodott ezutan is, de megis kisse oldalhelyzetben tudott maradni a teste.
2015. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!