Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vinnétek...

Milyen ajándékot vinnétek babalátogatóba (3. gyerek)?

Figyelt kérdés
Elmondásuk szerint rengeteg "kacatjuk" van már az előző gyerekek miatt, így valami praktikus, de mégis emlékezetes ajándékot szeretnék vinni. Sógornőmékről van szó.
2015. máj. 15. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

rákérdeznék mit szeretne, minek örülne(nálunk rokonok között így megy)


de bnőmhöz babalátogatóba viszont én sem tudom mit vigyek, mert ő azt mondaná, á semmit.

talán ha van pénzed vannak dm-es ajándékkártyák, hogy levásárolja, mert szerintem illene egy 5ezres minimum..de én ennyiért nem akarok bnőnek babájának..

2015. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mtke ***** válasza:
Mi most voltunk babalatogatóba az unokaucsemekhez vettem: baba törölközőt cumisüveget thermo táskát a cumisüveghez plussz adtam 10000 Ft ot igaz ő első baba és mi nagyon jóban vagyunk
2015. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval értek egyet, jó ötlet az ajándék kártya :) meg hogy akkor megkérdezed mit szeretnének. Én is megkérdeztem barátnőmet, mondta a pelenka jöhet nyugodtan. Meg vettem még popsitörlőt, csokit, 3 kiszoknit, meg egy babakönyvtárat. De náluk is első baba.
2015. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, ez csak egy ötlet, nálunk jól sült el. Nálunk is 3 gyerek van, és amikor a legkisebb megszületett, a sógornőméktől egy ajándékutalványt kaptunk családi fotózkodásra fényképészhez, hogy megörökítsük ezt a szép nagy családot. Az utalvány értéke 10000 Ft volt, de ettől lehet kevesebb is. Nálunk ebbe elég sok belefért, a fényképész készített egy kis albumot, az egyik képről készült egy nagyítás, amin az egész család rajta van, ez bekeretezve azóta is a nappali dísze.
2015. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!


Itt most fontos, hogy 3. babáról van szó, mert szeretnénk elkerülni a felesleges dolgokat.


A fotózás nagyon klassz dolog,de mi is most várjuk a saját babánkat és jó 10 évvel vagyunk fiatalabbak, így a büdzsé is szűkösebb..

2015. máj. 15. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel sok a kiadás :-) vegyél pelust nekik :-) vagy popsitörlőt. brendonba van kartonos pampers sensitive, 9 csomag 4000ft. érzékeny bőrre is jó,nem lőhetsz vele mellé. viszont ha emlékezeteset akarsz,az meg nem lesz ilyen hasznos. esetleg névre szóló,vagy saját kitalált feliratos body csomag? lehet csináltatni. vagy cewe fótoknál lehet csinűáltatni családi képekből naptárat,plakátot. fb-ről lelopsz pár fotót aztán megcsináltatod :-)
2015. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nem rég szültem a harmadik babámat, én a pelusnak örültem a legjobban, mert az tényleg kell, hasonlóan a popsitörlőhöz.
2015. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!