Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a babatok alatt a...

Mi van a babatok alatt a foldon, hogy ne fazzon meg?

Figyelt kérdés
Foleg olyanok valasza erdekelne, akiknek a babaja meg csak maximum forog, tehat az egesz teste a foldon van
2015. máj. 15. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

6 honapos a lányom, meg csak forog, próbál kuszni.

lehet venni kirakós habszivacs szőnyeget, azon játszik, alatta pedig a rendes szőnyeg. Neha lefordul róla, de a szőnyeg is vastag... ha pl hűvösebb van bent, teritek ala plédet.

2015. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olyan szivacs kockák, hapi tapi vagy mi a neve. Ebből volt egy nagy kocka kirakva de hamar leforgott róla. Mielőtt megtanult forogni akkor ezeken a kockákon volt a játszószőnyeg és azon feküdt.
2015. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az előző a habtapira gondolt. :) (bocs az off-ért, csak unatkozok és a kérdéseket nézegetem, a kérdésre nem tudok válaszolni)
2015. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szőnyeg! :) Nyilván a hideg kőpadlóra nem teszem le. Habtapit mi nem vettünk mert a gyerekem mindent megeszik...képes lett volna kiharapni belőle darabkákat!
2015. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Köszi 3as! Majdnem eltaláltam :)
2015. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Habtapit tettü k le neki amíg csak forgott. Aztán amikor már kúszott nem lehetett megállítani onnantól már körbekúszta a szobát. Mióta mászik a lakás bármelyik pontján felbukkanhat. Azóta már nem tudunk ilyesmivel foglalkozni, mert az egész lakás padlózatát befedhetnénk :D
2015. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na pont ezen goldolkozom en is. 36 darabosat neztem ki, egy darab 30x30as. Gondoltam ebbol eleg nagy teruletet lehetne neki csinalni. Ugy gondoltam, hogy ezt a teruletet pedig, amit ez a szivacs lefed, azt meg korbekeritem ilyen baba raccsal, hogy ne tudjon lemaszni rola. 180x180 lenne a terulete akkor. Szerintetek az eleg egy 6 honapos babanak? Uj lakasba koltoztunk, emeletes. A foldszint egyteru es egyelore eleg sok veszelyes dolog van szanaszet.


Meg egy kerdesem lenne. Amit en neztem ki szivacs, az szetszedheto. Tehat pl betus es szamos. A babak nem tudjak szetszedni? Felek, nehogy kivegye pl a B betu kozepet es leharapjon egy darabot vagy valami..

2015. máj. 15. 22:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Tescoban szokott lenni sokkal nagyobb méretű és egybe darab... drágább meg asszem csak þ db van egy csomagban.


Nekünk állatos van és könnyen rájött h tidja koszedni viszont harapni nem tudta csak rágcsálta... max most h van foga tudná kiharapni.

2015. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen.

2015. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nek van egy hatalmas gyapjútakaró azon tanult forogni(az alatt meg szőnyeg, azalatt meg laminált parketta)
2015. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!