Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek elöször játszót...

Mikor vittétek elöször játszótérre?

Figyelt kérdés
Mindenképp megvártátok míg magától ül? a lanyom 10 hós de még nem ül de én már ugy.levinném, biztos gyorsabban is fejlodne ha latna a tobbieket ulni, jatszani. ha leulok a homokozo szelere ugy jatszhatna az olembol..vagy ertelmetlen még?
2015. máj. 16. 05:40
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Mit játszana, ha nem tud ülni? Azért azt csak még kellene várni. ... Mondjuk 10 hónapos nekem kicsit készítek tűnik, hogy nem ül még - az enyém akkor már egy hónapja járt is
2015. máj. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az unoka tesoi se ultek még. le van kicsit maradva tudom, de o ilyen, foga sincs még, majd behozza :) nem a jatek miatt akarom vinni hanem h lassa a tobbi babat pl. ülni jatszani, de az olemben akar turkalhatja is a homokot. amugy elobb fog allni mint ulni:) azzal inkabb probalkozik.
2015. máj. 16. 06:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan leviheted.Akiknek van több gyerekük és a nagyobbakat leviszik,viszik vele az egy évnél fiatalabb gyereküket is:)

Ha tud ülni,ha nem...

És én úgy gondolom,hogy az egyik gyereknem sem árt,ha közösségbe viszi a szülő!


A fejlődésről meg annyit,hogy ez a mai felgyorsult világ hülyesége,hogy összemérik a kisgyerekek fejlődését...Ha az orvos meg a védőnő nem lát fejlődési rendellenességet,akkor nem mindegy,hogy 10 vagy 11 hónaposan mászik/ül/jár az a gyerek??

2015. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Nem sértegetni akartam, csak nekem fura volt. Az én gyerekem 6 hónapos már ült. Mindegy.

Én nem vinnem le, max akkor, ha hintaba ülsz vele.

2015. máj. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hónapos és ő sem ül. Tegnap voltunk játszótéren, ölembe volt, és hintaztunk:-)
2015. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van füves része, oda is leteheted "füvezni", kúszni. Enyém is 10 hós, de ő a homokozóban mindent a szájába vett, a hintában pedig nem maradt meg. A füves pályát szereti.
2015. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem egyáltalán nem értelmetlen. Ha normális, tiszta játszóteretek van, akkor lassan (a hét közepén már elméletileg nem lesz hideg) le is rakhatod, mászhat kedvére a homokban/fűben. Én is vittem a kicsit, ha a naggyal játszótereztünk. Az öledben tartva hintázhattok is.
2015. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugodtan vidd le. Mi is lejárunk és még csak 8 hónapos a kislányom ő sem ült még fel ,de nagyon szereti a gyerekeket nézni. Leülök vele a padra, nagy csodálattal nézegeti őket. Pár percre bele szoktam rakni a hintába is ami babáknak való, biztonságos. Imádja. És ezzel még az egyensúlyérzéke is fejlődik. Egyébként ezt a védőnő tanácsolta nekünk. Szerintem nagyon jót tesz neki az sok kis futkozó, mászó, hintázó, nevető gyerkőc, vidd csak le.
2015. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!