Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenka?...

Melyik a legjobb pelenka? Főleg az érdekelni, hogy újszülött babáknak melyik a jobb.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kezdettől Liberot használunk,most váltottunk,mert a 4-es már nem az a minőség,mint az előzőek.

2010. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is Liberot használunk, nekünk bevált, még a 4-es is. Ehhez nagyon hasonló a Huggies is. De van akinek a Pampers válik be. Próbáld ki amelyik szimpatikusabb. Egyébként a Liberonak és a Huggies-nek gumis a dereka, a Pampers-nek nem

2010. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban Liberot és Huggiest vettünk.A zöld Pampers jó,de a sárga újszülött méretű sz.r Most 2 évesen Tesco,DM,Rossmann is szóba jön:)
2010. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek mi előszőr pamperst használtunk, a mostani babának pedig liberó lesz. Igazából ilyen "márkás" pelust csak a speces újszülöttest szoktam venni a későbbiekben nekem a rossmanos és a lidl-is is bevált, semmivel se rosszabbak mint a neves-ek.
2010. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legkisebb pelenkából csak keveset vegyél, én csak akkor vettem, amikor megszületett a lányom és 3 kiló alatt volt. Mindenkinél más jön be, a baba testalkatától és egyebektől függ. Nálunk a pampers, próbáltam olcsóbbakat, de öltözhettünk át, mert az anyatejes fosi az bizony árad, a pampers bírta. Az a legvékonyabb. A libero kicsit vastagabb, de jobban van tartása. Vettem még sokfélét, de egyiket sem ajánlom, esetleg a lidlis toujours-t, de alig pár forinttal olcsóbb, mint a pampers. Pampers-ből az active baby (new baby utáni nagyobb méretek) gumírozott oldalt, nagyon szépen illeszkedik a babára, a sleep&play nem rugalmas, azt kevésbé szeretm, kicsit "eláll", vagy szorítja, az nem jó.
2010. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Eddig a dm-est használtuk, és nagyon meg voltam elégedve vele.Közben kipróbáltam a pamperst, de alig vártam, hogy elfogyjon.Olyan büdös, mindig úgy éreztem, hogy berottyantott.Aztán most liberót vettem, mert a dm-esből a 4-9-ig már szorítja a combiját, pedig vékonyabb baba, a 7-18-ig pedig hatalmas, ezért kifolyik a cucc belőle.Most a 7/14-ig való, vagyis 4-es liberót fogjuk használni, ha elfogy az egy csomag hármas.De ha belenő, visszatérek a dm-eshez, mert nagyon meg voltam elégedve vele.

/Z/

2010. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pampers 2-5kg az összes többi nagy volt rá 3200gr született!1650ft volt 45 db
2010. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a Pampers pelenkát használom. Újszülöttként tapasztalatlanul Liberot vettem első körben és meg is bántam. Vastag volt. Azóta próbálkoztam még vele a 3-as méretben is, de szintén nem tetszik. A barátnőm meg csak Liberot vesz.

Nálunk a Pampers a tuti befutó, nagyon meg vagyok elégedve vele.

2010. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

9 hónapos lesz a lányom, és mi Pampers Active Babay-t vagy DM-es pelust használunk.

A Huggies nem nagy szám, a Libero vastag volt, a Happy szerintem pocsék, ja és a SLeep&Play (Pampers) sem vált be. A Müller saját márkája jó, de a DM-es jobb volt.

Szerintem az a legfontosabb, hogy gumis derekú legyen, én a gumi nélküliekkel megjártam.


Újszülöttnek szerintem Pampers, mert az vékony. 2es méretből csak kis csomagot vegyél, mert lehet, hogy nem is lesz jó, a nagyobból is csak 1 csomagra ruházzatok be, mert először tesztelni kell, mi válik be.

Nem mellesleg a pelus a legjobb, amit hozhatnak babalátogatóba, mi összesen vagy 8 csomaggal kaptunk, szóval mindenkinek mondd meg, ha kérdezik, hogy pelus kell. Spórolsz és ha szerencséd van többfélét vesznek, amiket kipróbálhatsz.

2010. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Huggies-ra esküszöm, pedig sokfélét kipróbáltunk már.

Nálunk a kórházban is ezzel pelusozták a babákat. Újszülött korban a lányomnál nem volt jó a Pampers. De a Huggies, a Libero és a DM-es Babylove pelenkákkal nem volt gond... aztán meg maradtunk a Huggies-nál, mert azt kedveltem meg a legjobban :-)

De pl. kolléganőm első perctől a Pampers-t vásárolja, mert neki meg az vált be a kisfiánál.

Babától is függ, hogy melyik pelus válik be ;-)

2010. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!