Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 napos a kisfiam tegnap és...

5 napos a kisfiam tegnap és ma napközbe sokat sír. Eszik tiszta a pelus mégis nyűgös sír. Mi lehet a baj? Járt már így vki?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egész világ baj még neki. Minden új, minden ismeretlen.

Lehet melege van vagy fázik.

Lehet álmos.

Fájhat a pocija.

Lehet éhes, szomjas.

Ringasd, simogasd, énekelj neki.

2015. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem ezt a választ várod, de a babák sírnak.

Nagyon szerencsés, akinek a babája nem sír olyan sokat.

Nekem két lányom van, az egyik az első hét hónapját ordította végig, a második lányom még csak 1 hónapos, de 3 napos kora óta sokat sír.

Ha viszont éjjel alszik, akkor szerencsés vagy. :)


Szóval sokan járnak így a babákkal, mivel ők még másképp nem tudnak kommunikálni, így hát sírnak. Némelyik baba igen sokat sír. Egy pár hét vagy hónap és túl lesztek rajta.

2015. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azért egy 5 naposnak is több igénye van mint tiszta pelus és tele pocak :) nagyon sok minden lehet az oka, pl. az, hogy 9 hónapig a pocidban lubickolt, most meg a nagy ágyban egyedül van a hidegben :D sok ölelésre és szeretgetésre van szüksége, lehet a szíved lüktetésének a hangja hiányzik neki. fektesd a mellkasodra. ha kiságyba teszed akkor meg puha pokrócba bugyoláld be, neten megtalálod hogy kell, hogy jó legyen :)

de már a hasa is fájhat, nehéz még a puki-kaki, lehet abban is segíteni kell vagy túl sokat evett esetleg keveset avagy csak komfort szopizna de nem engeded a ciciden csüngeni... vagy nem büfizte ki agát, melege van, fázik...

sajnos erre neked kell rájönnöd

2015. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor sir? Kezben is es leteve is? Ha ringatod akkor is? Amugy mar leirtak. Az a "baj", hogy 5 napos. Azt sem "tudja" hogy hol van :D Bausgasd, beszelj hozza, a hangod az egyetlen ami ismeros neki ebbol a nagyvilagbol. Es el ne hidd barki azt mondja, hogy a dajkalassal majd elkapatod! Azt kesobb lehet majd...sokkal kesobb. Addig neki a legfontosabb a testkozel.
2015. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindent leírtak már előttem, de 2 dolog eszembe jutott még.

1. Szoptatsz? Ha igen, figyelj oda a táplálkozásodra! Az én babámat megviselte, ha nem megfelelőt kajáltam.

2. Menstruáció, de ez majd a későbbiekben befolyásolhatja a dolgokat, ha még szoptatsz. 9 héttel a szülés után visszatért a havi vérzésem, és bizony 3-4 hónapig megszenvedte a gyerkőc is a hormonváltozást.

2015. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtipikusabb a hasfájás, még nem tud rendesen emészteni. Büfizteted? Védőnő mikor jön? Írd össze neki a kérdéseidet és vegyél babagondozásos könyvet is. A jó öreg Spock doktor sokmindenre választ ad.
2015. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a babák, bizony sírnak. Azt részletezhetnéd, hogy eszik, de hogyan, mit, mennyit, mikor. Sok olyan baba van, akinek jobban kell az ölelés, ringatás, mások meg elvannak, nézelődnek.
2015. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
5 napos.Ennyi a magyarázat. Hidd el,elég sokan járnak így.
2015. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!