Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te gyerekednek mikor jött...

A te gyerekednek mikor jött ki az első foga? Mik voltak a jelei? Milyen zselével kented? Vagy mivel enyhítetted a fájdalmát?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat hónaposan jött ki az elsö foga. Jele nem volt, onnan tudtuk, hogy van foga, hogy ráharapott az apja ujjára. Aztán mikor a rágófogai jöttek, az már fájt neki. Ilyenkor nurofen szirupot vagy homeopátiás golyócskát adtam neki. Meg fagyasztóban lehütött rágókát.
2015. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ditta323 ***** válasza:
Pont akkor töltötte a 8 hót. Alig aludt délelőtt és csak a kezemben volt el. Du-án ballagási ebédre mentünk ahol (házi) sajtos tallért tolta a szájába és rágta. Akkor törte át az ínyét a fogacskája :) Ennyi volt, a másik most jött ki neki a napokban valamikor (meg se kottyant neki)
2015. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kereken 7 honapos volt mikor az elso ket foga total egyszerre jott ki. Kicsit nyugosebb volt, de nem volt veszes. Ahogy nevetett lattam h feheredik az inye estere a hegye ki is bujt. Nem kentem semmivel. Amikor sirosabb volt fogzaskor adtam neki fajdalomcsillapitot. Tudom sokan ellenzik ezt, de ha vkinek a feje vagy foga faj, birja ki az is csillapitas nelkul. Kuvancsi lennek meddig birna.
2015. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Negy honapos volt mikor kijott AZ also ketto total egyszerre.a jele fokozott nyaladzas es ragcsalas volt.en nem adtam neki semilyen fajdalomcsillapitot,atveszeltuk.ot nem viselte meg eddig nagyon egyik foga sem.
2015. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan jöttek ki az első fogai alul. Előtte időközönként voltak nagy sírások, ilyenkor bekentük nagyon ujjhegynyi dentinoxal (kb. 2 hetente egyszer) és különböző rágókák. Az elsők kijövetele után már nem kellett dentinox a hütőrágóka is jó volt. Most 8 hónapos és 5 foga van. Nálunk ezek voltak az előjelek: híg széklet, kevesebb bébiételt evett, nagyon nyálzott, nyügösebb volt mint szokott. Aznap mikor kibújtak csak kézben volt el. És olyan cumit vettem neki aminek a széle rágóka azt nagyon szereti.
2015. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!