Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti bevállalnátok egy társasház...

Ti bevállalnátok egy társasházi 1,5 szobás lakásba 2 gyereket? Vagy inkább 1 szoba + 2 fél szoba mondjuk jobban hangzik . Ki hogyan él?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Nálam alap, hogy mindenkinek legyen külön szobája. A szülőknek is.

Mi nappali+ 2 szobás házban élünk, 1 gyerekkel.

2015. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Természetesen be, de azt sem vita tárgya, hogy a több szoba jobb megoldás.

Nekünk 1+2feles lakásunk van, az egyik félszoba irodának van berendezve, a másik félszoba a gyerekszoba. Jelenleg még csak 1 gyerekünk van, a második bármikor úton lehet. :) CSak abban az esetben változtatnánk az elrendezésen, ha a második ikrek lennének.

2015. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Én sem.. ez nagyon kicsi, még akkor is ha a félszoba lenne a szülőké, az egész meg a két gyereké. Mi hárman élünk egy öt szobás házban, egyenlőre ugye van a hálószoba, a gyerekszoba, egy vendégszoba, egy nappali és egy dolgozóhelyiség.
2015. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

1# vagyok. Én a 2 évvel idősebb nővéremmel voltam egy szobában.

Ragaszkodom a külön gyerek-külön szoba felálláshoz.

2015. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Mi másfél szobásban vagyunk egy 1 évessel. Bevallom nem igazán kényelmes. Másodikat ide tuti nem szülnék.
2015. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
1,5 szobásban vagyunk 4-en, mi szépen elférünk a 49 nm-en. Még egy gyerek sok lenne, de így jó. A nagyszoba a nappali, nagy sarok kanapéval, ágyazható, azon alszunk este. A gyerekek is itt vannak a nagyszobában napközben, csak aludni mennek át a saját szobájukba.
2015. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Én bevállalnám. Nyilván a 1 szoba+2 fél előnyösebb.

Nálunk egyébként 4 gyerek és 6 szoba van, de amikor a legkisebb is megszületett, nappali+ 2 szobában laktunk. Kamasz gyerekeimnek is jó emlékeik vannak erről az időszakról, meg az azutáni 3 szobás felállásról is. Igazából kamaszként igénylik a külön szobát, ha igénylik. Nálunk pl. a legkisebb fiú egy szobában van az egyik bátyjával, aki kollégista. Amikor nincs itthon a tesó, lejön a húgához aludni.

2015. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Elég sokan laknak így, szerintem a társadalom fele biztosan így és ők nem gondolják ezt problémának. Tapasztalatom szerint teljesen átlagos, hogy egy lakótelepi két szobás lakásban két gyerekkel laknak a szülők. Nyilván nem ez az ideális, de ha egy házaspár két vagy több gyereket akar, akkor furcsa lenne, ha a szobaszám miatt mondanának le egy gyerekről.
2015. máj. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Mi nappali+2 fél szobás lakásban lakunk 1 gyerekkel. Így kényelmes, de 2. gyereket ide sem szülnék, mert én is ragaszkodom a külön szobához mindenkinek, úgy, hogy mi sem a nappaliban aludjunk.
2015. máj. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
látom itt mindenkit lepontoznak aki nem akar ekkora helyen nyomorogni két gyerekkel. gratulálok az értelmi színvonalatokhoz. Az volt a kérdés bevállalnám-e. válaszoltam. akkor nem értem mi benne a nem hasznos...csak mert nagyobb a lakunk? de tudjátok mit? sose legyen nagyobb örömetek mint a lepontozás:-)
2015. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!