Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet köze hozzá, hogy ennyire...

Lehet köze hozzá, hogy ennyire megváltozott 1,5 éves lányom?

Figyelt kérdés

Múlthéten szültem. 5 napig voltam a kórházban. Addig apa elvitte a lányunkat a nagyiékhoz. Vagyis szombaton elvitte hétfőn hozták vissza. Azóta teljesen megváltozott. Ha apa elmegy wc-re már ordít. Csak ő tudja elaltatni. Ha elmegy valahova visít a lányom.

Eddig is volt a másik nagyinál hagyva de max 1 éjszakára. Én azt gondolom fél hogy megint nem látja az apját azért sír mindig. Elaludni is fél úgy látom rajta. Nagy törés lehetett neki hogy otthagyta az apukája, és azért lett ilyen.

Ott felborult minden az alvása evése. Mindent amit akart megkapott, az volt amit ő akart.

Már bánom hogy elvitte.

Vagy még arra gondolok hogy haza hoztuk a kistesót és azért ilyen. Megfog ez változni?


2015. máj. 19. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hirtelen minden más lett neki. Ő máshova került, mire hazajött ott egy baba.

Ez neki nagyon új, és nagyon nehéz. Nyugi, szép lassan vissza fog állni a megszokott kis rendjébe, illetve az új családi életbe. Próbáljatok most még türelmesebbek lenni vele, és lehetőleg az ő megszokott kis napirendjét tartani, akkor nem lesz gond.

2015. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha őszinte akarok lenni hozzád, benne van a kistesó is, de nem ez a legfőbb gond. Tapasztalatból mondom. Kislányom 4 és fél éves, mikkor vissza kellet mennem dolgozni, nagyszülőkre lett hagyva, azóta kezelhetetlen. A nagyszülők azt hiszik, ha ugranak az első szavára jót tesznek, pedig felborítják a napi rutint és a szabályokat. Azt hiszik a gyerek kedvére tesznek, pedig többet ártanak, mert a gyerekeknek szükségük van szabályokra és korlátokra. Én 3 és fél éves kora óta szenvedek a következményekkel (követelőzik, parancsolgat, 1 óra mire le tudom fektetni), idővel talán túlteszi magát ezen, én legalábbis ebben bízom!
2015. máj. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!