Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hűtitek babátokat...

Hogyan hűtitek babátokat ilyen kánikulában?

Figyelt kérdés
Árnyékban 31 fok van nálunk. Gondoltam rá, hogy kirakom egy lavór vízbe pancsolni. 9 hónapos
2015. máj. 19. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ország/ világ melyik felén élsz? ...

Nem kötekedni akarok.

Imádom a meleget.

Szóval igen, pancsolhat...de mit fogsz vele csinálni ha 40 fok lesz??

Nap közben, 11 től még lejjebb nem hűl az idő vidd be a lakásba a kicsit.Ne legyetek kint a melegben.

Gyakran itasd, és lehet akár egy kis napozóban. Vagy egy pelenkában, ha olyan az idő.

Adj neki hűtött(nem fagyasztott) rágókát.

2015. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez meg csaloka meleg. Pancsolni biztos nem tennem meg ki. Tobb folyadekot adnek neki, vagy a furdokadban kicsit megpancsoltatnam. Ha mar tenyleg annyira elviselhetetlen a meleg. De kintre meg nem tennem. Meg varnek vele ha tartosan igy maradna 1-2 hetig a meleg. :-)
2015. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a lakásban még tök hűvös van.
2015. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 év után ez lesz az első itthoni nyaram. Eddig ÉÍrországban, Kanadában laktam. Kicsit elszoktam már ettől a hőségtől. Nem is magam miatt aggódom, hanem a kisfiam miatt, aki tavaly nyáron még kint született. Sosem volt még ilyen melegben. A lakásban is 19-20 fokot tartunk, gondolkoztam is azon, hogy fokozatosan szoktatni kéne a hőséghez. Ma láttam rajta, hogy nagyon szenvedett, bár bent már 23 fok van és ez igazi enyhülés a kintihez képest, de állandóan vágyik ki az udvarra. Imád a fűben játszani. Ha nem viszem ki, megy az ablakhoz és mutogat ki a fűre.
2015. máj. 19. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben pláne igaz, hogy ne vidd ki a nagy melegben.

De valóban a fokozatosságon van a hangsúly.

Neki is meg kell szoknia az itteni meleget, száraz levegőt.

Ha valóban azt a hőmérsékletet szokta meg, akkor szerintem pancsolhatna kint. De valahogy ki kellene találnod mit fogtok csinálni ha kint 40 fok lesz. lehet jó lenne arra az időre tartogatni ezt a pancsolás dolgot. Persze akkor sem a legnagyobb melegben.

2015. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!