Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a babám és csak...

8 hetes a babám és csak anyatejet kap. és ma reggel elkezdtem vérezni, tanácstalan vagyok hogy ez már a menszeszem vagy még mindig még mindig a tisztulás lenne?

Figyelt kérdés
Ha a menszeszem lenne befolyásolja a szoptatást vagy mire figyeljek, lehet hogy elutasítja a cicimet a babám, mert megváltozik az íze a tejnek?
2010. febr. 25. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 10hetes volt a babám mikor menstruáltam, semmit nem vett észre. Én azt hallottam hogy ilyenkor lehet gyakrabban is kérhetik, mert kevésbé laktató...Nem biztos hogy elutasítja. Remélem minden rendben lesz nálatok.
2010. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is akkortájt menstruáltam először. Semmit nem vett észre a babám. Valószínüleg ez még nem lesz olyan mint egy átlag menstruáció. Talán kevesebb lesz és nem tart annyi ideig. De a következő már lehet rendes.
2010. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom ez menszesz-e de nekem szülés után kb 5-5,5 hétig volt vérzésem, a végén barnázás aztán a baba 9 hónapos koráig semmi, majd rendesen megjött. 2 éves koráig szoptattam de semmi különbséget nem tapasztaltam a szopizásban akkor amikor véreztem meg amikor nem. :)
2010. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4. hónapra jelentkezett először,1 hétig ,míg tartott szinte alig akarta elfogadni a lányom a cicit.Ahogy elmúlt,már kérte is.
2010. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig szépen szopizik szerencsére és remélem ez így is marad.
2010. febr. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!