Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pihenoszekben mas babaja is...

A pihenoszekben mas babaja is ideges lesz?

Figyelt kérdés
Mindenkitol azt hallom, hogy imadja a babaja, de nalunk az van, ha beteszem es elkezd hintazni, a kislanyom elkezdi nezegetni a szek labat, gogicsel neki par percig majd merges lesz ra es nyogdecselesbe, sirasba megy at a dolog.

2015. máj. 22. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem a pihenőzék a ludas, lehet szelek bántják és esetleg nem tud úgy ficeregni, hogy kijöjjön
2015. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem hasfajos, úgyhogy a szeleket kizarnam. Tényleg az van, hogy nézi a szék lábát, elkezd édesen gőgicsélni, majd mérges lesz, hogy nem éri el és átmegy a dolog sírásba. Az sem segít Ha ilyenkor közelebb rakom, hogy tuti elérje...

Amúgy 6 hetes a kicsi.

2015. máj. 22. 23:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Enyém sem szerette. Adamo hintát sem.
2015. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

amikor a szék lábának monoton gőgicsél, úgy is szokták magukat altatni a babák, de szíve szerint elszunnyadna, viszont megzavarja valami ebben, amitől begurul.

és a hasfájás a legesélyesebb pedig.

lehet pont úgy van a popója, hogy nem tud kijönni


de hátha más is ír ötletet

2015. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*vagy huzat, vagy fény, zaj, tb
2015. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen szerintem még nem kellene beletenni. Eddig bírja és kész. A miénk is szerette, de legalább fél éves volt, amikor beleültettük és akkor el is volt benne. De sokáig nem egészséges, mint ahogy a babahordozó sem. Ha egy baba a pihenőszékben van, akkor az inkább nekünk pihenés, nem pedig neki.
2015. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wiky93 ***** válasza:
6hetesen ne is csodálkozz még kicsi... Próbáld akkor ha màr idősebb, ilyenkor ez még úgyse jó szegény gerincének!
2015. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kicsi még hozzá. kb 10 hetes volt a babám mikor 10 percet kibirg benne....13 hetesen mar egy fel orat...16 hetesen alukalt benne, 18 hetesen sehol mashol nem.aludt, utana meg ebren ugyan, de orakra is bele lehetett tenni...6 hetesnek még vizszintes a legjobb, nem csoda hogy nem elvezi:) ne is eroltesd mert elveszi a kedvét.
2015. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a tippeket, valaszokat! Akkor hanyagoljuk meg egy kicsit!

Ahogy valaki irta is, inkabb nekem piheno szek az, mint neki! :)

Viszont a szoptatos parnat szereti, ugyhogy marad tovabbra is az, ha pl fozni akarok es a konyha kozeleben szeretnem hagyni, hogy lasson es nyugodt maradjon.

2015. máj. 23. 12:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kincsem 5hónapos és nem szereti. Ritka mikor el van benne.

De én 6 hetesen bele sem tettem. Szerintem nem neki való még. Legalábbis a gerincnének semmiképpen nem jó.

2015. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!