Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S 6 honapos kislanyom...

S. O. S 6 honapos kislanyom ujjbegyein vöröses néha lilas folt van. Mi lehet ez es mitől? Eleg ilyeszto!

Figyelt kérdés
Neha eltunik neha vissza jon. Neha voros neha lilás...A mutato ujjan a kozepson es a gyűrűs ujjan jelentkezik. Csak ezen a harom ujján. Volt esetleg valakinek???
2015. máj. 23. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik lánykámnak a lába volt néha lilás néhány hónapos korában, annak az volt az oka, hogy a csecsemőknek még nem olyan fejlett a vérkeringésük.
2015. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs olyankor hajszál rátekeredve?
2015. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem nincs rajta haj. Es meg azt el felejtettem hozza írni hogy csak a bal kezen van ez. Most nem olyan neki...idonkent jelentkezik.. Igen azt tudom hogy a csecsemőknek még nem jo a verkeringesuk erre en is gondoltam mar de o mar nem igazan csecsemő 6 honaposan
2015. máj. 23. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggaszt a jelenség vidd el a gyerekorvoshoz. Saját tapasztalatból mondom, h addig úgyis "piszkálni " fog a dolog. Ha nincs semmi komoly probléma, akkor legalább sétáltatok egyet.
2015. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző voltam, vagy ha most nincs rendelés, akkor esetleg hívd fel, vagy ha van rá módod, írj emailt,smst vagy a védőnőnek vagy az orvosnak.
2015. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen Köszönöm. Utanna járok. Eleg paranojas vagyok ilyen téren :)
2015. máj. 23. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!