Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol van eggy pici és eggy kicsi?

Ahol van eggy pici és eggy kicsi?

Figyelt kérdés
Ahol kicsi a korkülömbség és az eggyik még kisbaba ott hogyan birják az anyukák?Nagyon megterhelő?
2015. máj. 23. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk 2 év különbség volt a gyerekek között, de a nagyobb akkor már egyedül játszott, 3 hónapos korától leszoktattam az éjszakai szopásról, átaludta az éjszakát. Nem volt sokkal megterhelőbb, mint egy gyerekkel.

Nem kell magadhoz szoktatni a gyerekeket, jól kell beosztani az idődet, akkor jut mindenre idő.

2015. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha az illető anyuka tud helyesen írni és beszélni, akkor jóval könnyebb a dolga EGY picivel és egy kicsivel, azaz kis korkülöNbség mellett. ;)
2015. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nagyon szépen köszönöm a választ!Másodig válaszolót viszont a kutya sem kérdezte! :D
2015. máj. 23. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
*második
2015. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ebben, nagyot tévedsz! Ha itt kérdezel, bizony mindenkitől kérdezel! Nem válogathatod meg, hogy ki válaszolhat csak neked.
2015. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A vesszőről se feledkezzünk meg! :)
2015. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Egy, egyik! Nem szúrja a szemed ez az orbitális hiba?!
2015. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 19 hónap van köztük. Most 2 hetes a kicsi. Nem sokkal megterhelőbb 2 gyerekkel mi t eggyel. A nagy szépen eljátszik egyedül. Bevonom mindenbe amit a baba körül csinálok. Pl odahozza a pelust, kiviszi a kukába. Ő is eteti a saját babáját.

Nekem csak az a probléma, hogy a nagy csak úgy tud elaludni ha fogja az orromat. Hajnalban átmászik az én ágyamba és csak úgy alszik vissza ha fogja az orromat. Most a nagy apával alszik egy szobában én meg a kicsivel a másikban. A baj az hogy apa hajnalban elmegy dolgozni én akkor át megyek a lányunkhoz ha megébred próbálom hamar vissza altatni mert ha felkel a kisöcsi akkor rohan át hozzá és nem alszik vissza.

2015. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam a kisfiam 17 hónapos volt, amikor ikrek születtek. K***a nehéz most is, pedig 2 évesek a kicsik.
2015. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

Hogy tud egy felnőtt nő,ennyire helytelenül írni??

Nem jártál iskolába? Borzalmasan írsz,pedig ezek még nem is bonyolult szavak!

2015. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!