Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós babámnak a keze...

2,5 hós babámnak a keze állandóan ökölbe van, néha szinte fehér, annyira szoritja. Feszült lehet, ideges, fél? Mikor alszik, elernyed.

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnőnk, hogy ez normális, az én babóm 5hónapos lesz, de még mindig így van neki a keze néha!
2010. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baj!

Az ilyen kisbabák ösztönösen ökölbe szorítják a kezüket,

3-4 hónapos korukig, ha jól emlékszem.

Én azt csináltam, amikor már fehér volt, hogy benyúltam az én újjammal a kis tenyere közé és így fogta az én újjam, így nem volt olyan erős a baba szorítása.

Nem kell megijedni nem lessz baja a babádnak, hiszen minden kisbaba csinálja ezt az ökölbe szorítást.

2010. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális dolog.Ekkora babák így tartják a kezüket:)

Ne aggódj,semmi baja

2010. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom ez a fogóreflex, itt bőveben: [link]

Nekem a védőnő azt mondta hogy kb 3 hónapos korukra ez elmúlik.

2010. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem most harom honapos a babam, ugyan ez volt meg par hete. Ne aggodj, hamarosan elkezdi simogatni, tapogatni a dolgokat maga korul, simizni a cicidet szopi kozben, rajon, hogy ez izgalmasabb, mint okolben tartani! :)
2010. febr. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnál is ez van és már majdnem 7hós, járunk gyógytornára mert merevek az izmai.

2010. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!