Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kétségbeesett kérdéssel...

Egy kétségbeesett kérdéssel fordulok hozzátok, bár nem tudom mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés

Volt menstruációm az előző hónapban.

Sokszor van vizelési ingerem és sokat is eszem. Embertelen adagokat, ami eléggé furcsa mert nem igazán ettem sokat eddig.Fura mód nem tudok nemet mondani a kajára. Még azt is megeszem amit eddig nem igazán ettem.

Szexuális vágyam is rettentően megnőtt.

A múlt éjszaka pedig iker babákkal álmodtam. Az álmom egy napot mutatott meg a babákkal.

Benne volt az egész családom.

A barátommal 1 hónapja ért véget a 2 éves kapcsolatom.

A védekezésünk nem mondanám teljesen biztosnak. Bár szerinte soha nem ment belém előváladék sem.

Általában a végén vettük fel az óvszert és ahogy már írtam is a múlt hónapban megjött.

Ez alatt az egy hónap alatt többször is volt babával kapcsolatos álmom.

Lehetséges hogy talán mégis terhes vagyok?



2015. máj. 25. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetséges. És nem az álmaid miatt, hanem mert nem védekeztetek.


Off:bírom az ilyen pasikat, akik kijelentik hogy nem volt előváladék :) Eléggé nevetségesek :)

2015. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annak ellenére is hogy volt menstuációm?
2015. máj. 25. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges igen. Vegyél egy tesztet, és tanulj meg védekezni.
2015. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen védekezés mellett lehetséges. De az álom nem jelent terhességet, csak azt hogy nagyon akarod, vagy nagyon nem...


Várd meg, míg meg kellene jönnie, majd ha kimarad tesztelj. Bár ha múlt hónapban normálisan megjött, és azóta nem volt szexuális együttléted, akkor nem valószínű terhesség.

2015. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Én nagyon kis esélyt látok arra, hogy terhes lennél, szinte kizárt.
2015. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Suliban az egyik osztálytársnőm is amikor rendszeresen reggelente hányt, viccelődtünk vele, hogy biztosan terhes. Ő csak vigyorgott és azt mondta, hogy kizárt, két hete menstruált. Aztán kiderült, hogy mégis terhes, ritkán ugyan, de van ilyen.
2015. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férfi tényleg "vicces". Nem bíznám rá a védekezést, ha szerinte tudja, mikor van előváladéka. Nem egy életbiztosítás az ilyen biosz tudás.


Lehetséges, hogy terhes vagy. Csinálj tesztet!

2015. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt menstruációm és most 8 hónapos a kislányom. :) Csinálj tesztet. Az a biztos.
2015. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek a "tünetek" terhesség nélkül is lehetnek, én is szoktam csak úgy ok nélkül zabálni és a szexet is szoktam ezerszer jobban kívánni mint egy átlagos napon... Az álmaid miatt kicsit többet képzelsz ezekbe a dolgokba mint amit kellene, szerintem...

Inkább tesztelj egyet, mi nem látunk bele a hasadba... :)

2015. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!