Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos tápszeres babátoknak...

4 hónapos tápszeres babátoknak hány ml vizet adtok naponta?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a tápszerhez felhasznált vízre gondolok, hanem külön adva forralt vízre, vagy babavízre.

2015. máj. 27. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szinte semmit nem ivott a tápszeren kívül. Néha egy-egy kortyot. Összesen jó, ha 10 ml volt naponta.
2015. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem ivott 4 honaposan, csak a tápszert kapta. majd 7-8 honaposan kezdett el inni. most egyéves és kb. fél litert iszik meg egy nap.
2015. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert itt van a szomszédban egy kisbaba, 3 hónapos, kapta rendesen a tápot 3 óránként, amennyit éppen megevett és kiszáradással került kórházba, mert az anyja nem adott neki a tápon kívül semmi vizet, se teát, semmit.
2015. máj. 27. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
furcsa...én annak idején megkérdeztem a gyerekorvost is, azt mondta nem kell neki kulon inni adni, elég amit a tápszerrel egyutt kap, az is folyadék neki. amikor elkezdtem hozzátáplálni kináltam vizzel, néhányat kortyolt, ami szinte a semmivel volt egyenlo.
2015. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól nem szárad ki, ha a tápszeren kívül nem iszik mást. Lehet, hogy kevés volt neki a tápszer, vagy nem megfelelően volt elkészítve (túl sűrűre) vagy hányt, ment a hasa, lázas volt, stb.
2015. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekünk a gyermekorvos is azt mondta, hogy itassunk vele azért vizet is...
2015. máj. 27. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legelejétől ivott/iszik vizet! Most 6 hónapos lesz. Nem tudom pontosan mennyit iszik,talán 1 nap olyan 130 ml-t. De már hozzátáplálunk. amúgy elég izzadós típus tehát nem is baj,hogy iszik rendesen:)
2015. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kapott vizet a tápszeren kívül, mert nem fogadta el. Onnantól ivott csak normálisan, hogy áttértünk a rendes ételekre (10-11 hónaposan). Soha semmi baja nem volt. Ettől nem szárad ki, ott valami más volt a gond.
2015. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!