Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem erzitek rossznak, hogy...

Ti nem erzitek rossznak, hogy ha beteg a gyerek, a ferj kevesebbszer tud vele maradni, a nonek kell elviselnie a munkatarsai piszkalodasat, a karrierje hanyatlasat?

Figyelt kérdés
Amugy valoszineleg a ferjem is tudna annyit hianyozni, csak a fent emlitett negativumokat nem akarja vallalni...
2015. máj. 29. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Engem ezesetben nem érdekelne senki más csak a gyerekem. A kolléganők meg pláne nem (gyanítom gyermektelenek)! Az én munkahelyemen (iroda) elég nagy a generációs különbség, és senki nem cseszegeti az anyukákat ha otthon maradnak a beteg gyerekkel. Gondolom nálatok a karrier fontosabb.
2015. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos ha az én férjem azt mondaná, hogy márpedig ő soha az életben nem hajlandó otthon maradni a gyerekkel, ha beteg és mondjuk a gyerek extra beteges lenne, és a munkahelyen egy idő után nem toleálná a sok hiányzást és az elbocsátásomat helyezné kilátásba, akkor elmondanám neki, hogy vagy pótolja az elbocsátásommal hiányzó munkabért a családi kasszából vagy mégiscsak újragondolja a gyerekre vigyázást.


Egyébként mélységesen csalódnék benne, elvégre a gyereket ketten vállaltuk.

Ha a férjed nem enged viszont akkor nektek csak a nagyszülők vagy szitter jöhet szóba.

2015. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
HA beteg a gyerek, nagyívben teszek minden trágya karrierre, mindenre egyébre, van azért fontossági hierarchia, a nő, anya és feleség ezt tudja, ha a szívére hallgat. De van olyan anya, feleség nő, aki nem hallgat a szívére? Nincs, naugye.
2015. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Még annyit, hogy ezt nem közölte azért előre? Mondjuk a gyerektervezés előtt? Vagy természetesnek vette, hogy te leszel veke otthon, ha beteg?


Én nem vagyok karrierista, örültem, ha egyáltalán találok majd egy aránylag gyerekbarát állást, ennek ellére elvárom a férjemtől, hogy segítsen ebben , ha arról van szó, de szerencsére az enyém így is gondolja.

2015. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem érzem így. Mondjuk velünk általában gyerekként a nagyszülők voltak otthon, ha betegek voltunk. Nálunk meg kb felesben lesz vagy a férjem lesz többet táppénzen, mert az ő munkahelye jobban tűri. Mondjuk nálunk gyeden is ő van, én viszonylag hamar visszamentem dolgozni. Mindketten így akartuk, így lett. Meg kell beszélni mindent, ez a kulcsa annak, hogy senki nem érezze úgy, hogy ki van használva.
2015. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!