Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy "kellene" játszania egy...

Hogy "kellene" játszania egy 13hónaposnak?

Figyelt kérdés

Az èn fiam, meg sem àll nem lehet leülni vele mondókàzni, könyvet nèzni..formabedobózni..

Minden 5percig köti le utànna elkezdi összeütögetni, dobàlni, szètverni ès keres màst.

Egyedül a bújöcska ès az autó tologatàs köti pe hosszabb tàvon valamint a hintàzàs..

Kètsègbe vagyok esve így hogy tanítok meg neki dolgokat, pl egymàsra rakni a kockàkat vagy ilyenek.


2015. máj. 29. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

13 hónaposan a fiamat sem érdekelte az ilyesmi.

Kb 2 éves volt, amikor magától leült formabedobozni.

A könyv nézés is azóta működik, előtte 2 percig nézte, aztán átlapozta, eldobta, gyűrte.

Mondókázás sem érdekelte, de már kívülről tud párat.

A kockák egymásra rakása abból állt, hogy én építettem, ő pedig rombolt.

Autó tologatás is kb fél éve érdekli, már nagyon jól eljátszik órákat is a kis autóival.

Ne ess kétségbe, nem lehet ezt kényszeríteni. :) Majd belenől ezekbe a játékokba.

2015. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NEM kell tanítgatni, hagyni kell, hogy azzal játsszon, amivel akar. Egyszer-kétszer megmutatod, hogy rakja egymásra a kockákat, ha érdekli, akkor utánoz, ha nem, akkor nem. Azt viszont ne engedd, hogy dobálja vagy szétverje a játékokat. Ha a szó nem használ, rakd el azt a játékot, és csak másnap add vissza.
2015. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem teljes normális

én azon csodálkoznék, ha hosszú percekig ülne egy könyv felett, meg a kőműves kelement végighallgatná egyhelyben és órákig elbabrálna egy formabedobóssal :D

2015. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!