Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerul a sudocrem?...

Mennyibe kerul a sudocrem? Hany grammos? Meddig eleg?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a 125 grammosat vettük.Kb.2000 Ft.4 hónapig elég volt,mert azt tanácsolták ne ezt használjuk folyamatosan,mert gyógyszeres,és nem tesz jót.Csak akkor használtuk,ha pirosnak láttuk.
2015. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 250g-ot vettem 3500ért... huuu nagyon sokáig... mi csak este kenjük a popsiját, mert akkor van rajta sok időt, kicsípné a sok pisi.
2015. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Baranka ***** válasza:
Mi 2 éve kaptunk egy 400 sudot és még mindig van belőle!
2015. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en mintanak kaptak egy tegelyt szerintem max 30 mili lehet, de koromnyi se fogyott a 10 honap alatt...amit felirnak popsi kremet ingyen van a sudohoz kepest, es nagyon jo, legalabb is az en babam csak nagyon ritkan pirosodik ki. a sudot akkor hasznalom ha kidorzsolodik a hajlatokban, es piros lesz neki, de erre meg amugy megfelel barmilyen olaj vagy a gyogyszertari furdeto krem.
2015. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*kaptam
2015. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5500 ft a 400 grammos sudocrem.

fél évig elég, úgy hogy vastagon kenem naponta 1 szer, szerencsére mikor használtuk csak napi 1-szer volt széklete.

2015. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, és csak akkor töröltem le a krémet a seggéről ha bekakilt és fürdés előtt.

Én nem sajnáltam róla a krémet, jó, 2-3 nap alatt rendbe hozza a kipattogott segget.

Csak nem ajánlatos minden nap azzal kenyni időnként mással is kenyni kell a popót mert képes megszokni a bőre és akkor már az sem fog védeni.

Imunis lesz rá a bőr.

Én 1 hétig kenytem sudocremmel aztán 2-3 nap hagyományos popsikrémmel.

2015. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!