Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kapkodja a babám a levegöt?

Miért kapkodja a babám a levegöt?

Figyelt kérdés
Ma elaltattam a babámat 4-kor és 5:30-kor elkezdte kapködni a levegöt mint aki sírna álmában vagy nemistudom és a két levegökapkodás között eltelt 5 másodperc is kb és nem vett levegöt, hallgattam egy darabig, de aztán kezdtem megijedni és fölvettem, namost ezután sem kellt föl hanem a kezemben kapkodta a levegöt (közben végig a párommal beszélgettem, hogy mostmi legyen miért nem kel föl NEM HALKAN BESZÉLGETTÜNK, DE ERRE SEM KELLT FEL) kivettük a szájából a cumit na akkor ébredt föl de ugy megijedt szegény, hogy rengeteget sírt míg megnyugtattam öt! SEGÍTSETEK VAGY MONDJATOK VALAMIT MERT MOST KURVÁRA MEGVAGYYOK ILYEDVE, ANNYIRA FÉLEK EZ MIÉRT VOLT? MIT CSINÁLJAK A GYEREKORVOS 3-IG RENDELT BÉBIÖR NINCSEN!! NEM ALSZOK ÍGY ÉJSZAKA BIZTOS.... BEVAGYOK PÁNIKOLVA!! LEHET, HOGY CSAK ROSSZAT ÁLMODOTT?? 5HÓNAPOS FIÚ BABÓM VAN!!!

2015. máj. 29. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Valószínű, rossz álom.


Kapkodja!

2015. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj nemtudom, de miért marad ki a kapkodás között 5-10 másodperc..... ???
2015. máj. 29. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha annyira félsz, vigyétek be a legközelebbi kórházba!
2015. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, ha ennyire megijedtel, akkor hivd fel a vedonot/gyerekorvost. Esetleg irj nekik facebookon. Vagy akar be is mehettek a korhazba, hogy megnyugodj, de a gyakorin ne varj diagnozist senkitol. Egyebkent a leirasod alapjan -szerintem-, szimplan csak rosszat almodott, talan ennek is koszonheto az, hogy amikor felebredt, akkor sirt, nehezen nyugodott meg. De nyilvan tudni nem tudom, mivel nem vagyok orvos, 'csak' egy anyuka


Miutan megnyugodtal igenis kezdj el muvelodni, konyveket olvasni, mert egyszeruen boranyos a helyesirasod. Horror. A stilusodrol nem is beszelve. Akarmennyire is ideges vagy, vagy felsz, olyat legy szives ne irj nekem tobbet, hogy sz.arok a szadba. Kossz.

2015. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Jézus ereje...
2015. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Rájött, hogy milyen családba született és kicsit bepánikolt, hogy vazzze milyen életem lesz így nekem.. :D
2015. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Most nem tudom miért szekáljátok! Nem mindenki BTK-s zseni attól még lehet intelligens, jól kereső szuper anyuka. Főleg nem idegesen fog pontosan fogalmazni írni telefonról...

Kérdező szerintem vidd be ügyeletre max kinevetnek hazaküldenek de legalább mindent megtettél, háziorvos is oda küldene ha baj van. Mi nem vagyunk orvosok!

2015. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha én annyira tiszta ideg lennék, hogy elfelejtenék helyesen írni, akkor talán nem a gyakorira pötyögnék, hanem az orvost tárcsáznám, amíg el nem érem...


Na, mi van a babával?

2015. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát 11-es, nem tudom te hogy működsz, de én idegesen is tudok írni, meg beszélni.. ha ezen múlik akkor baj van. Hogy ehhez szerinted diploma kell manapság, hogy megtanuljunk írni az elég szomorú. Engem még általánosban tanítottak erre. A diplomámhoz más féle tudás kellett ;-)
2015. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!