Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek? Két gyerekk...

Mi a véleményetek? Két gyerekkel két szobás lakás nagyon kicsi?

Figyelt kérdés

3 éves a kislányunk és kb. két év múlva tervezünk kistesót neki mivel most váltottam munkahelyet.

Keresztanyám teljesen lehurrogott minket hogy minek akarunk még egy gyereket, neki is csak egy fia van és tök jól felnőtt egykeként is. Azt mondja egy két szobás lakásban akarunk nyomorogni majd a két gyerekkel.

Tényleg nem egy hatalmas házunk van. Kertes házról van szó.. 52 négyzetméteres, 2 szoba, fürdő, WC, főzőfülke, étkező.

Szerintetek is nagyon kicsi ez két gyerekkel?

Mindenképp szeretnék testvért a lányomnak.. Van aki ilyen kis lakásban él két gyerekkel?


2015. jún. 2. 08:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Ez valóban nagyon kicsi. Senkinek nem lehet magánélete. Én tuti nem vállalnàm.
2015. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
41%

Én úgy gondolom,hogy éppen nem a legnagyobb,de ha szeretnétek még egy babát,akkor vágjatok bele.

Az elején úgy is veled(melletted) fog aludni a baba,amikor meg nagyobb lesz akkor még simán elférnek a nagyobbal hiszen nem olyan nagy lesz a korkülönbség.

Egyébként a keresztanyád csúnyán fogalmazva irigy,mert neki nem lett több.

Eszembe nem jutna más életébe beleszólni!!!

2015. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Párommal azon is gondolkodtunk hogy próbálunk férre tenni és később még egy szobát épitenénk a házhoz.
2015. jún. 2. 08:15
 4/38 anonim ***** válasza:
65%
Azért ne a lakás méretén múljon már, hogy vállaltok-e gyereket :D Tizenéves korban probléma lehet, amikor igénylik a magánéletet, de a többség hasonló méretű panelban nőtt fel, nem hiszem hogy elviselhetetlen probléma lenne.
2015. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
63%
Én is úgy gondolom,hogy kicsi.Esetleg a legelején,átmeneti megoldásnak megfelel,de később mindenképp egészségesebb a külön szoba.Neketek egy,és a két gyereknek egy-egy.Bár a legideálisabb a nappali+3 háló lenne,de nyilván ezt sokan nem tehetik meg.A plusz szoba is jó elgondolás,ha nem tudtok nagyobba menni.Illetve nem írtad mekkorák a szobák,de ha sima "lakótelepi" 52 nm,akkor azokhoz viszonylag nagy szobák vannak,így addig még nincs végleges megoldás,addig el lehet választani gipszkartonnal,térelválasztóval.Az is lehet,hogy mire érkezik a második baba,már meg is oldjátok.:) Keresztanyáddal egyáltalán ne törődj,sőt senkit ne avass be!Nem kell a felesleges idegeskedés,nehezíti a teherbeesést.
2015. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Hogy van a lakás beosztva? Egy nappali és a hálóban ti meg a gyerek? Mert úgy tényleg kicsi lenne, hogy 1 szobában legyetek 4en. Ha viszont ti a nappaliban alszotok, és a 2 gyerek meg külön lesz, az még elmegy...Bár én a nappali plusz 2 hálóra félek bevállani kettpt, mert szerintem a nappali fontos nagyon, és mikor nagyobbak lesznek lehet kényelmetlen lesz a gyerekeknek, hogy 1 szobában vannak.
2015. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%
Mi lakótelepi 49 nm-esben lakunk 2 gyerekkel, és nagyon jól elvagyunk. Valószínűleg a 3. baba is ide fog születni, amíg kicsik, én nem félek a helyhiánytól, most pedig kifejezett előnynek érzem a kis lakást, mert szépen rendben és tisztán tudom tartani.
2015. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%

Ha nagyon aggódsz, behúzhatsz egy álfalat a gyerekek szobájába, és meg van oldva a privát tér.


Megjegyzem másnak már azis gond,vajon egyetlen szobás kis lakását fenn tudja-e tartani.

A jelen viktatúra alatt egyre többeknek gond.

2015. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
13%

kéne még akkor két háló hogy mindenki külön legyen majd (ti, meg a két gyerek).

52nm nagyon kicsi még három embernek is

2015. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Miért kellene még két háló? Most egy szoba van nekünk és egy szoba a kislányunknak.
2015. jún. 2. 09:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!