Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes kisbabának milyen...

8 hetes kisbabának milyen gyógyszert lehet adni megfázásra, köhög és prüszköl szerintem fáj a kis torka is . Gyógyszertárbol mit ajánlotok, hogyan segithenék rajta?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 06:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább vigyétek el orvoshoz vagy hivd fel hogy menjen ki.

Kicsit merész egy 8 hetes babának itt gyógyszerajánlatot kérni.

2010. febr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia mink is ugyanígy jártunk első baba volt,de csak mink hittük hogy megfázás.Mindenképp mutasd meg dokinak,de nyugi valószínű nincs gond.
2010. febr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sajna ma nem tudom orvoshoz vinni szakad az sö falun lakunk és busszal ebben az idöben többet ártanék :-(,ezért kértem itt segitséget!!!
2010. febr. 27. 07:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Hívd ki az orvost! kimegy!
2010. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hétfötöl -péntekig rendel,szombaton csak ügyeletre tudnám bevinni városra ez a baj.
2010. febr. 27. 07:28
 6/11 anonim válasza:
sokzor tedd cicire,cebion csepp!Mást nem adhatsz neki,max valami homeopátiást kipróbálhattok,de erről kérdezd meg az orvost,hívd fel telefonon,vagy a védőnőt!
2010. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vidd akkor az ügyeletre!!!!!!!!!! Egy 8 hetes babának nem szabadna még megfázni.
2010. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet, kérj tanácsot telefonon keresztül. Ha azt mondják, hogy látniuk kell a babát, akkor nincs mese, vinni kell!
2010. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
olyan nincs h nem mennek ki egy 8 hetes babahoz!!!!!!! kotelesek!!! hivd fel az ugyeletet mindenkepp!!!
2010. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp lássa orvos!!!!

Az én kisfiam most 10 hetes, és 8és fél hetesen lett beteg. Hőemelkedése volt első napon, köhögött, trüsszögött.

Doki antibiot írt fel,semmi mást. Pár nap múlva már hörgőtágítót is kapott,mert majdnem megfulladt.

Patikus ismerősöm ajánlatára kapott mást is, de nem írom mit. Szerencsére azoltól jött rendbe. A doki meg csak helyettes volt, és az antibiotikumot túladagoltan írta fel...

Egy jótanács: ha van ultrahangos párásítótok, használd, mert az a köhögésre nagyon jó.

Láz, hőemelkedés esetén meg csillapítsd, de azt iscsak olyant lehet adni ekkorka babának,amit doki/ügyeletes felír.

Mielőbbi dokihozjutást és jobbulást!

Majd írd meg mi történt!!

2010. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!