Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozó ajánlotok? Mai...

Milyen hordozó ajánlotok? Mai tai? 9 hónapos kislányom nem szeret már a babakocsiban. Milyen hordozók vannak 9 hónapos babáknak? Súlya 8,5 kg.

Figyelt kérdés
Elindulni még el tudok vele, de kb. 30 perc után már ki kell venni mert annyira sír. Olyan hordozó kellene mit könnyen magamra csatolhatnék.

#hordozó #mai tai
2015. jún. 2. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudod,ki cipelne egy majdnem 9 kilós gyereket.Nem csecsemő már,tudja,hogy a hisztivel elér dolgokat.Itt az ideje nevelni,nemcsak tutujgatni,te meg megszakadsz.
2015. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már tud ülni, akkor jó neki a meitai. Babahordozás kérdések és válaszok csoportot keresd FBon, ott tudnak bővebben segíteni.
2015. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem
2015. jún. 2. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó ám a hordozás. Valószínűleg azt is utálni fogja , hiszen ott is korlátozva van. Teljesen össze fogtok melegedni, zavarni fog, hogy nem látod, nagyon hamar nehéznek fogod érezni, ha hosszabb sétára mentek nem tudod eltenni a többi cuccaitokat...stb. Ezek az én tapasztalataim, sok jót olvastam a hordozásról, de én nagyon befürödtem vele (nem ócska hordozót vettem, 30 e Ft felett vettem)
2015. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Atyavilág, micsoda válaszok......

Kérdező, a mei tai tökéletes, sőt, ha stabilan tud ülni, akkor SSC-t is vehetsz neki, azt sokkal könnyebb le-fölvenni, nem kell kötözgetni és személy szerint nekem sokkal kényelmesebb.

1 hetes korától hordozom a most 2,5 éves, 14 kg-os lányom, az elején kendő, majd mei tai, végül Manduca SSC-t használtam.

Manapság persze nagyon ritkán teszem bele, de nekem se autóm, se babakocsim, így ha hosszabb útra megyek gyalog, akkor magammal viszem a Manduca-t is és ha kell, beleül.

14 kg-t meg sem érezni huzamosabb ideig sem egy megfelelő hordozóval és legtöbbször imádják a babák/gyerekek.

Nálad azért kérdéses a dolog, mert sohasem hordoztad előtte, nem ehhez szokott hozzá, így ki kellene próbálni először, nehogy feleslegesen megvedd, aztán kiderül, hogy mégsem szereti.

2015. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szintén 9 hós a lányom bár ő csak 7,5kg. Én mei-taiba viszem ide-oda. Előtte nandu kendőbe hordtam, de ezt könnyebb megkötni. Vmelyik nap elég nyügős volt fekötöttem a hátamra elkezdtem mosogatni és pár perc alatt elaludt benne. Tömegközlekedés szempontjából is jobb, mint a babakocsi. Én is azt javaslom, hogy valakinél próbáld ki először hogyan viseli. Ne ruház be feleslegesen.
2015. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, beruházok egy mei tai-ra, sajnos nem tudom kipróbálni, de mindenképp kell ilyen hordozóeszköz. Van kengurunk csak kicsi már. Abban jókat aludt bár fél éves kora óta nem használtam. Sajnos rosszul választottam mert kisebb babákra van méretezve, így hamar kinőtte. Az én lányom meg 74 centi és 8,5 kg 9 hónaposan. Ezért is nehéz választani.
2015. jún. 2. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
6.-os vagyok. Én internetről rendeltem, bár a környékünkön van aki var is,de így gyorsabb volt.1 hét alatt megérkezett BPEST.-ről. kilenc ezer pár száz forintba kérült .
2015. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem nehéz a hordozóban; a 11 kg-os fiamat órákon át tudom benne cipelni, pedig műtötték a vállam korábban. Hasonló okok miatt vettem meg; a babakocsit megunta, a hordozót viszont szereti. Én Babóca csatos hordozót használok. Jó minőség, nem drága, és a gyártó 30 napon belül indok nélkül visszaveszi. Így csak a postaköltséget bukhatod, ha mégsem válna be.
2015. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!