Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkoztok 5 hónapos...

Mennyit foglalkoztok 5 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Babám elég jól elvan egyedül, ha "foglalkozást" igényel, akkor jelzi. Ti akkor is odaültök a babátok mellé játszani, ha nem igényli, csak éppen nincs más dolgotok vagy csak akkor ha igényli?
2015. jún. 3. 12:08
 1/3 Wiky93 ***** válasza:
Én mindig vele vagyok, ő egyedül nem túl sokáig van el, jelzi nemsokkal, hogy igényli a társaságot... Van egy csomó holmija, játszószőnyeg, pihenőszék stb de kb fölöslegesen, nem igen van el velük/bennük :(
2015. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élvezd ki, az enyém is ilyen volt, aztán amióta tud járni állandóan rajtam lóg:) Előtte fél órákat simán eljátszott egyedül. Szerintem elég akkor játszani vele, ha kéri, mert a többi időben kísérletezik és tanul. Attól fejlődik a legjobban, ha saját maga is próbálgathat dolgokat, nem mindent a kezébe adnak. Ha valami baja van úgyis szól.
2015. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha elvan egyedül nem rondítok bele a kis dolgába:) hagyom őt "játszani" addig én is elintézem az én dolgaimat.

Ha persze nincs el akkor evidens hogy ott vagyok mellette.:)


Egyébként szerintem nagyon sokat foglalkozunk vele,apuka itthon dolgozik így rengeteget van ő is vele:)

2015. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!