Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép neveket tudnátok mondani...

Szép neveket tudnátok mondani nekem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Június 10.re vagyok kiírva! De még semmi jele sincs a szülésnek! Nevet keresek! Egy kisfiút és egy kis lányt várok. fiú: Kis Richárd Kálmán lesz. lány: Kis Maja Bella. Ezekhez mit szóltok? Jók lesznenek? Már nincs sok időm! Ha tudtok valami jó nevet írjátok le! :) Köszönöm!. Ezek se rosszak szerintem: Kis Panni Bella. Kis Evelin Ajsa. Kis Fanni Natália. Kis Ajsa Bella....
2015. jún. 3. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez az Ajsa szerintem rémes. Maradj a Maja Bellánál, szerintem. A Kálmán családi örökség? Muszáj?
2015. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Tegnap még 17 voltál. Minek kérdezed meg még egyszer?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó a Maja Bella. De a Kálmán az apám (42), a férjem (23). az ő apja (55). az ő nagyapja (79)! és a bátyám (26)
2015. jún. 3. 14:39
 4/21 anonim ***** válasza:
Kérdezõ, hááát minek hazudozni? De mindegy, nem baszogatlak. Maradj az eredeti neveknél, azok a legjobbak. Kálmán nekem nem tetszik, de mivel tiszteletbõl adod nem beszéllek le róla.A lánynévbõl a legjobb kombináció szerintem.
2015. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
előző kérdésedben még 35 volt a gyerek apja és fogorvos. te meg 17... és ne mond hogy nem te voltál. legalább a nevedet levehetnéd ha kamu kérdést írsz ki..
2015. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Skizofrén :o
2015. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Van elég Kálmán, kíméld meg a kölyköt!


Akár kamu akár nem, nme mindegy? Nem felháborító kérdés, ha unalmában hetente más az életkora és a gyereke neve, nem mindegy?

2015. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16 hetesen június 10-re vagy kiírva????
2015. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem nem, mindegy.. 76%-os csak nem te is a kérdező vagy?:-D
2015. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Eltűnt a NEVE :)
2015. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!