Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki 6 hónapos tápszere...

Hogy néz ki 6 hónapos tápszeres babád napirendje?

Figyelt kérdés

1. mikor, mit és mennyit eszik?

2. mikor és mennyit alszik?


nekünk eddig egész jól működő napirendünk volt, most hirtelen meg mintha minden borulna és semmi sem jó. nem is eszik annyit, kevesebbet is alszik napközben pedig fáradt, emiatt mintha egész nap menne a nyűglődés. első fog kezd sztem jönni, de még csak picit domborodik, nem úgy tűnik mintha mostanában jönne ki.

arra gondolok mégis a napirenddel csinálok vmt rosszul.


2015. jún. 4. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Így nézett ki, azóta már lassan tölti a 3mat.


Fél 8kor keltünk. reggelire általában egy alma, gy banánt kapott reszelve 4 6 db babapiskotával. 10kor mentünk sétálni akkor aludt egy órát. fél12 és 12 között evett ebédet általában főzeléket, de ha jött a foga 240 ml tápszert. 3 és fél 4is aludt általában utána szintén tápszert kapott vagy valami gyümölcsös bébiételt. mi fél 7 kor vacsiztunk akkor megkináltam vajas kenyérrel, májkrémmel, vagy csak babapiskótával. vagy evett vagy nem. utána 7kor fürdés, fél 8kor alvás, akkor 280ml tápszert szokottkapni, de nem mindig fogyott el.és akkor reggelig alvás.

2015. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leírtad! És reggeli ébredéskor nem is ivott tápszert?
2015. jún. 4. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom reggel 8kor kap tápszert 150 ml

Aztán délben kap gyümölcsös bébiételt, 3-kor üveges bébiételt valami főzeléket vagy husit. Aztán 6-kor kap tejpépet majd 9-kor megint tápi 180ml :)

2015. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggel 6kor kel, fél 7kor eszik 180ml tápszert.

8fele alszik egyet fél 10-10 ig.

Aztán 10 fele gyümölcsöt babakeksszel, vagy bébiétel vagy én turmixolok neki banánt,almát,barackot stb.

Megint fent van olyan 2 órát,megint alszik egyet.

olyan 2 fele főzelék (nem váltottam még ki teljesen)ezért kap még utána 120 ml tápszert. Van,hogy megeszik egy adag főzit akkor nem kell a tápszer,csak sokszor sztrájkol:)és köpdösi ki a kaját:)

Megint 2-2és fél óra ébren utána megint alszik egyet. Nagyon jó alvó és én is ragaszkodok a gyakori pihenéshez.

5 fél 6 fele 150 ml tápszer.

Fél 8-8 fele fürdetés és 90-120 ml tápszer.

Reggel 6ig alszik. Mostanában 1-2szer kel éjszaka,megitatom és alszunk is tovább :)

2015. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as! Napközben nem is iszik már tápszert a kislányod?


Most már biztos vagyok benne, hogy fogzás áll nálunk a háttérben, mindkét foga alul sokkal fehérebb lett már estére is, és rettenet ki van pöttyösödve a popsija.:( És alig evett ma kanalasat, pedig szeret minden ízt. Biztos hogy most a fogzás borít nálunk mindent.


Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!