Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Panni névről?

Mi a véleményetek a Panni névről?

Figyelt kérdés
Kislányom fog születni. Június 10-re vagyok kiírva és a Panni nevet választottam neki. Szép szerintetek? A teljes neve ez lenne: Tóth Panni Mirella. Jó ez így? Ha véletlenül fiú lenne akkor ez: Tóth Gábor Tamás. Aranyos és szép név a Panni nem?
2015. jún. 6. 13:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem szép. Egyáltalán nem adnék ilyen becenév-típusú nevet.
2015. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem szép?! 4 Pannit is ismerek. 1.-9éves szöszi gyönyörű kislányt! 2.-szomszéd 78éves nénikéjét!!! 3.-54éves komoly ingatlan ügynök anyósómat! 4.- 25éves bombázó cicababát!
2015. jún. 6. 14:04
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem tetszik. A Mirella sem.
2015. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Aranyosnaki aranyos, de nem szép... És szerintem nagyon gyerekes, már kiskamas zkorban utálni fogja, hát még felnőttként.

Akkor már a Fanni sokkal jobb, az is aranyos, de nem annyira gyerekes, felnőttnek is jó.

2015. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Az idősebb nők, akiket emlitettel nem Pannikent lettek anyakonyvezve,hanem Annaként. Kb 10 éve került fel az adható listára ez becenév.

Keresztnevkent nem tetszik, a hideg ráz attól, ha valaki becenevet ad keresztnevkent.

Ja, az én lányom Anna és szoktuk Panninak becezni

2015. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Mirellaval együtt meg katasztrófa
2015. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Aha, szóval anyós is Panni:) Akkor hajrá:)


Én nem adnám a Panni nevet akkor sem, anyós nevét meg pláne!

2015. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a Panni tetszik, de a Mirella egyáltalán nem illik hozzá.
2015. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem szép. Akkor inkább már Panna, de inkább az se. Egyik ismerősömnek a neve Panna (kb. ugyanaz mint a Panni), de mindenki Annának hívja Őt, mivel a Pannát utálja, szerinte is túl gyerekes. A Mirella egy fokkal jobb, az még valamennyire tetszik is.
2015. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Aranyos. Kb. 10 éves korig. Egy felnőtt Panni már inkább fura. Gondolj bele ha mondjuk agysebész lesz vagy sztárügyvéd... ezt, hogy Panni sehogy nem lehet komoly formában használni. Akkor legyen Anna, és becézzétek Panninak, de ha felnőtt lesz használhatja az eredeti komoly formájában is.

A Mirella sem tetszik.

A kettő pedig egyáltalán nem illik össze.

2015. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!