Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha sztrájkol a...

Mit csináljak, ha sztrájkol a babám?

Figyelt kérdés

Fél éves múlt.

A kiságyban nem hajlandó aludni, ráadásul két hete semmit nem eszik. Főzhetek bármit, minden köpettuji, csak cicizne.

Viszont már nagyon szeretnék egy-két étkezést kiváltani. :(



2015. jún. 7. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Törd le a sztrájkot!


Étkezést nem érdemes erőltetni, főleg ennyi idősnél. Várj 1-2 hetet, aztán próbálkozz újra.

2015. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az étkezések kiváltása nem minden gyereknél megy olyan simán ezt tapasztalatból tudom. A kisfiam amikor már azt hittem szépen haladunk akkor szintén ezt kezdte el mint a te babád, semmit nem volt hajlandó lenyelni. A védőnő nekem is azt javasolta legyek türelemmel mert vannak ilyen picúrkák. Két-három hétig vártam és utána tényleg megint elkezdte enni a falatokat igaz jóval kevesebbet mint előtte. Nagyon lassan haladtunk főleg más ugyanolyan korú gyerekekhez képest de csak elértünk a végére:-) Neked is azt tudom javasolni, hogy legyél türelemmel, ne erőltesd mert csak annál rosszabb lesz, megutáltatod vele. Előbb vagy utóbb enni fog. Ja és engedd el a füled mellett a kortársak anyukáinak megjegyzéseit miszerint már rég ennyit meg annyit kéne ennie. Nem lóverseny, a saját gyereked igényeire figyelj oda és meglátod ha lassan is de minden megy majd magától :-).
2015. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!