Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós babám mióta megtanult...

15 hós babám mióta megtanult járni (kb 4 hónapja) azóta egyfolytában megy, mikor fog ez megváltozni?

Figyelt kérdés
Azért nehéz igy,mert ha kimegyünk a kertbe,egy percre nem lehet leülni,mert ö megy.Ha elmegyünk strandra egy percre nem lehet leülni mondjuk fagyizni mert ö megy.Nem lehet öt lefoglalni mert ha visszahozom akkor hisztizik akkor az egész strand minket néz.Mikor fog ez megváltozni?Már nagyon nehezen birom fizikailag mert a férjem ebben nem segit,hiába kérem,ezért egész nap én megyek utána.Rettentöen fárasztó.
2015. jún. 7. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiunk másfél éves múlt, ő még mindig megy folyamatosan, nem is látom, hogy egy kicsit is visszavenne a tempóból, úgyhogy nem tudom megmodnani, hogy mikor lesz vége. Ez szerintem kódolva van beléjük, hogy felfedezzenek, így tanulnak.
2015. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és te hogy birod ezt fizikailag?akkor végülis ha nem bent vagytok hanem kint vagy mondjuk strandon akkor egyfolytában mész nem?
2015. jún. 7. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kamaszkorra elmúlik, akkor majd alig tudod kiverni az ágyból.
2015. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem tudom a kérdésre válaszolni, csak azért írok, mert sorstárs vagyok. Az én 14 hónaposom is egész nap megy. De tényleg egész nap. Én sem szeretek vele az udvarra menni, mert hajthatom egyedül órákon keresztül, és egyszerűen nem bírom.

Mondjuk nekem a férjem szerencsére sokat segít, ha hazaér ő szaladgál utána.

Annyiban jó, hogy mióta jár én fogytam 5 kg-ot! :-)

2015. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, ha kint van, akkor menni kell utána folyamatosan, mert nem áll meg, de ő bent sem ül meg a popiján, figyelni kell rá, mert megpróbál felmászni bútorokra, odatolja a széket mellé, és úgy akar rámolni stb. Fizikailag jól bírom, mert a férjem van vele gyeden, így ő futkozik. :-) Hétvégente egyébként én is megyek vele, a két nap általában arról szól, hogy játszunk, felfedezünk stb, de ez sem fárasztó nekem, de ugye utána van öt napom pihenni.

2015. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
NEM kell utána menni. Hagyd, hogy menjen, amerre akar, Persze csak otthon.
2015. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi kislányunk 9 hónapos kora óta megy önállóan most 16 hónapos, mostmár van h leül játszani kicsit de inkább azt is mászkálás közben. Én itthon nem megyek utána nem is értem miért csináljátok, minden olyan fiókon amibe nem turkálhat babazár van, semmi nincs olyan helyen ami veszélyes rá. Én a székre is hagytam h felmásszon, nem is esett le róla egyszersem mégis miután 2x lesegítettem már le tud jönni. Kertünk nincs sajnos de ha lenne ott is vagy minden veszélyes elraknék vagy elkerítenék neki egy részt, biztos nem szaladgálnék utána. Simán meg lehet oldani.
2015. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem írta, hogy bent futkozik a gyerek után, arról van szó, hogy kint. Én írtam, hogy rá nézünk akkor is, ha bent van, mert pl nálunk a hiper-szuper és drága gyerekzár közül egyet elrágott-elszabott. Egy időben pedig az volt a hobbija, hogy minél nagyon tárgyat vágott neki az üvegajtónak, ami a nappali és az előszoba között van. Csak a vakszerencsénmmúlt, hogy nem törött ki, amikor az egyik fajátékát dobta neki. Az udvart meg lehetetlen gyerekbiztossá tenni, ahol mondjuk nem hobbikert van, hanem pl ott van a tüzelő, állatok stb, de a fiunk egy időben pl a kavicsokra hitte, hogy ehető, ha akkor magára hagyjuk, valószínűleg pár darabot megevett volna. A kavicsokat meg csak nem szedhetem össze a kertben. De az is pár hét kemény munka volt, hogy a nagyszülőknél ne tapossa agyon a virágokat.
2015. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam 11 hónaposan tanult meg járni, most lesz nemsokára 5 éves, még mindig nem változott!:)

Én is azt mondom, majd kamaszkorban más lesz ez, akkor majd úgy kell kiimádkozni az ágyból.:)

2015. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!