Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek benne hogy a babák...

Hisztek benne hogy a babák látnak szellemeket?

Figyelt kérdés
Valami tapasztalat?
2010. febr. 27. 20:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
A koleganőm mesélte, hogy , amikor kicsi volt űlt egy néni az ágya szélén és mindig kérdezgette, tehát beszélgettek. És nagyon fázott, hideg volt a szobában, amikor jött a néni. Álti sulis volt (elsős), amikor ráeszmélt, hogy nincs is ilyen néni az ismerősei között.
2010. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszem. A babám biztosan lát valamit, néha meg is ijed, néha csak játszik, látszólag a levegőbe bámulva. És néha odakapja valamelyik irányba a fejét, és látványosan megriad, pedig a falon kívül én nem látok mást.
2010. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek 2 éves korukig látják a szellemeket. A keresztfiam is látja. Az ismerősöm kislánya is látja.
2010. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A nagypapas vagyok!

Nah akkor meg kiegeszitenem annyival, hogy ez a kepessegem nagyjabol 21 evesen visszajott.

Es a mamaval annak idejen nem volt jo a kapcsolat.

Odaig fajult a dolgo, hogy folyamatan ereztem valaki jelen van, es aztan, hogy tobben vannak, konkretan 3-an.

Es azt ereztem, hogy az egyik arto szandekkal van, egyet ismerek, egy pedig alacsony.

Volt egy nap, hogy egyedul voltam otthon, es ereztem valaki all mogottem, ekkor megszolaltam, hogy jo tudom, hogy itt vagy, de legalabb, ha jelen vagy adhatnal jelet mit tegyek (voltak problemaim valaki kavart korulottem es nem tudtam ki).

Erre az iroasztalomon a kep, ami amugy ki volt tamasztva es az addig azt hittem legjobb baratnommel vagyok rjta, pofaval kidolt.

1 hettel kesobb kiderult, hogy nem o a legjobb baratnom.

Aztan egy mask nap, amikor szinten egyedul voltam, rossz erzesem volt, es ereztem, hogy jelen van valaki de arto szandekkal. A kutya visitozott becsapta maga ala a farkat, elbujt.

Szetparaztam az agyamat.

Meg ezment ket napig amikor egyedul voltunk otthon.

Aztan kaptamegy szamot, spiritualis valaszterapiara.

Mondvan kell valamit tenn emrt igy nem megy.

A no, az ismeros szellemnek, meghatarozta, hogy a lakasban eleteben melyik volt a kedvenc helye.

Hozza teszem semmi infot nem kerdezett a lakasrol, kozolte, hogy a lakasunkban 2 allolampa van, es a regi allolampanal olvasott mindig ez a szellem.

Nah az volt a nagyi szobaja, es o mindig ott olvasta a napi lapot!

A masi ket szellem ismeretlen volt.

Aznap amikor mentem erre a terapiara, reggel mikor felketem, a combomn egy nagy hosszu karcolas volt.

Nem ertettem, de nem foglalkoztam vele.

A no kozolte, hogy nem tuja ki z de az utlso ejszaka ez a szellem a sajat kezemmel ,megsertette a testemet valahol. ( a nonek ezt meg se emlitettem)

A kicsirol nem mondott semmit.

De nem tom mit csinalt, de ugymondd visszakuldte oket. Es aztan nem volt lyen es a kutya se produkalt tobbet olyan viselkedest mint elotte valo napokban.

2010. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Basszus ez nem semmi.Én féltem volna rendesen..
2010. febr. 27. 21:54
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek benne. A kisfiam kb. 8 hónapos lehetett, mikor az elkezdte nekem a kezével mutogatni, hogy vigyem a bejárati ajtó felé. Ahogy közeledtünk arra, elkezdett vigyorogni és integetni az ajtónak, perceken keresztül nézte az ajtót, nevetett és integetett, pedig láthatóan semmi és senki nem volt ott. Ezt többször is eljátszotta, mostanában szerencsére nem ( most 9 hónapos ). Viszont a napokban történt, hogy ketten voltunk itthon, ültem vele este 7 óra körül a szobában, egyszer csak abbahagyta a játékot, elkezdte mereven nézni a nagyszoba ajtaját, majd kb. 1 perc múlva nekiállt integetni, na akkor a hideg is futkosott a hátamon. Ez azóta még nem ismétlődött meg. Sokszor volt olyan is, hogy nézi a plafont és nagyokat vigyorog, pedig semmi nincs ott.
2010. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is történtek érdekes dolgok.

Első alkalom: Mikor terhes lettem 2. babánkkal, a fiam csak annyit mondott: Bent van. És mosolygott, közben rámutatott a hasamra. Mindez a mensi kimaradása előtt egy héttel. A 12. hétig mosolygott, simogatta a pocakom, dicsekedett a nagyszülőknek, hogy tesója lesz. Aztán beteg lett ő is és én is. Magas lázunk volt. És utána már nem mosolygott, nem mondta, hogy tesója lesz. 10 nap múlva az UH-n kiderült, hogy meghalt a baba. Mikor a fiam érezte, hogy mi fog történni, még élt a pocaklakónk. UH előtt 2 nappal történhetett a dolog. 14 hetes volt. A műtét utáni héten minden nap vígasztalt minket, olyan volt, mint egy kis felnőtt, pedig akkor csak 4 éves volt.

Második alkalom: Tavaly májustól folyamatosan azt játszotta, hogy mentőhelikopter jön értem és kórházba szállít, mert beteg vagyok. Július 27-én éjjel kórházba kerültem erős hasi és mellkasi szorítással és egész napos hányással.


Szóval a gyerekek érdekesek.


Persze én is voltam úgy, hogy úgy éreztem láttam valamit. Viszont ezek a dolgok mindig olyan időszakokban voltak, amikor kimerültnek éreztem magam. Valamennyire hiszek benne.

2010. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Hú csajok, a hideg futkos a hátamon. Amikor még pici volt a babám mindig nézte a plafont és "beszélt" neki, és a védőnő is ott volt egyszer amikor ezt csinálta, ő mondta, hogy biztos a szellemekkel beszélget. Hát elég ijesztő belegondolni. De azt mondják a gyerekek látják a szellemeket, meg az auránkat is látják.
2010. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után hogy merjek aludni?? :) Kiráz a hideg!
2010. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Annyira érdekesek ezek a történetek!Én is hiszek ezekben amúgy...

Nálunk az történt,hogy meghalt autóbalesetben egy barátunk éjszaka és a 2 éves lányom úgy kelt fel reggel hogy őróla kezdett beszélni... Még nem beszél annyira tisztán,tehát konkrétan csak egy két szót,és a neveket lehetett kivenni,de se elötte se azóta soha nem történt hasonló.Érdekes volt...

Aztán szintén ennek a barátnak,aki meghalt van egy 3,5 éves kisfia,ő állítólag azóta is látja az apukáját.Többször mondta az anyukájának,hogy apu ott mosolyog rám.Aztán egyszer rákérdezett az anyukája,hogy és milyen ruha van apun?És azt a ruhát mondta a kisfiú amiben elhamvasztották,pedig ő erről nem tudott semmit.

2010. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!