Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek benne hogy a babák...

Hisztek benne hogy a babák látnak szellemeket?

Figyelt kérdés
Valami tapasztalat?
2010. febr. 27. 20:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát csajok rajtam is a hideg futkos! Kell nekem ilyeneket olvasni éjfél körül.. :D

Én is hiszek benne, hogy látják a szellemeket. A babám születése után 3 héttel halt meg az Anyukám. Én érzem, hogy itt van velünk és vigyáz ránk. Volt olyan, hogy a lányom mosolygott a "levegőbe". Mondtam is, hogy biztos ott van Mamácska. :) 9hós

2010. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva, ebben én is hiszek, nálunk is történtek hasonló dolgok. Míg kislányom kicsi volt, sokszor szopi után elnézett a vállam felett és bámult egy pontra, volt, hogy mosolygott, volt, hogy megijedt.

Aztán egy időre elmúltak az ilyenek, most újra vannak erre utaló dolgai. Most 1,5 éves, sokszor csinálja, hogy este fekszünk a nagyágyon, (ott alszik el), bújik hozzám,felém fordulva, majd hirtelen megfordul, nevet egyet, majd visszafordul, és izgatottan belém bújik újra, ezt egymás után sokszor megcsinálja. Már 5-6 alkalommal volt ilyen. Így utólag durva, de akkor nem ijesztő, mert én is odanézek, de nem látok semmit.

Érdekes dolgok ezek.

2010. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem semmi történeteket írtatok! Este én is kicsit félve aludtam el:)!
2010. febr. 28. 21:06
 24/26 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem mutatott erre utaló jeleket, de ettől függetlenül hiszek benne. Van egy ismerősöm, aki félig-meddig ilyesmivel is foglalkozik, ő azt mondta, hogy a gyerekek addig látnak általában ilyeneket, amíg el nem kezdenek beszélni, de van, aki tovább is. Meg hogy a születésükre is addig emlékeznek, amíg le nem tudják mesélni, de ha már el tudnák mondani, akkor elfelejtik. De úgy mondta, hogy ez az általános, viszont vannak, akiknél ez tovább is megmarad. Mesélt róla, hogy a kisebbik lánya 3-4 évesen sokszor mondta, hogy este a szobájában csodaszép dolgokat látott, állítólag angyalokat.
2010. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen.Az én kisfiam még mindig-23 hónapos-és biztos,hogy a férjem édesanyját látja.Kb.6 hónaposan kezdte,és azóta többször látta.Az benne az érdekes,hogy általában akkor jön,ha viszonylag régen mentünk ki hozzá a temetőbe(havonta megyünk,de volt,hogy majdnem 2 hónapig nem tudtunk kimenni).Miután kimegyünk nem látja a kicsi.A legutóbb kicsit megijedt,kérdeztük,hogy mit látott.Határozottan mutatott a sarok felé(a plafonra)és azt mondta:nene(ami nála a néni).Elvittük fürdeni,kb.1 óra múlva megkérdeztük,hogy mit látott a szobában?Visszaszaladt,ugyanoda mutatott,és ugyanazt mondta.Sztem ebben azért már lehet hinni.
2010. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Anyósom 16 éve halott,a kicsi nem ismeri(sajnos),csak a nagyok.
2010. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!