Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapos oltas utan belazaso...

15 honapos oltas utan belazasodott a kislanyom. Adjak ennel mar latcsillapitot? Ennel a laznal is kell hagyni a szervezetet dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a láza?
2015. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni, 38.6 lemerve a felet vegbelben. De alszik,csak egy kicsit nyogdecselt.
2015. jún. 8. 23:53
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ez is ugyanolyan laz mint a tobbi. en ennel meg nem adnek. Meg amugy sem igazan.
2015. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiam eddig egyszer volt lázas, én 38,5-től csillapítottam kúppal. Vannak babák akiket jobban kiüt a láz és màr 38-tól "bekábulnak". Szerintem csillapítsd, mert pikk-pakk felkúszhat.
2015. jún. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Adtam neli mert felebredt es nem tudott aludni eghy oran keresztul. En tudom magamrol ha faj mindenem a laztol en sem tuok. Gyogyszer utan elaludt most csak hoemelkedese.
2015. jún. 9. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha oltást kap a gyerek és elmúlt 3 hónapos: hazaérünk, oltás után, 3 órával Nurofen szirup és még egy a leírás alapján az éjszaka előtt!
2015. jún. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felesleges teletomni a gyereket gyogyszerrel, a laz nem karos, de nyilvan mindenki maga tudja.
2015. jún. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze nem káros, hiszen így védekezik a szervezet...de én nem tudtam nézni hogy a másfél évesem magán kívül fekszik az ágyban és engem szólongat 38,5 fokos láznál. Mire beadtam a kúpot, meg engedtem neki vizet amit vissza akartam hűteni, addigra 40 fok lett. Lázgörcsre meg nem vagyok kíváncsi, hogy itt kísérletezzek.
2015. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban a láz nem káros, de a Nurofen fájdalomcsillapító is és ezenkívül, miért várnánk meg, hogy belázasodjon (az éjszaka közepén), ha nem muszáj! Kap 2*5 ml 3,6 és 15 hónaposan, aztán az enyém például soha többet! Oltás után nem volt gond, de gyógyszert sem kapott ezenkívül soha! 1 hónap múlva lesz 5 éves!
2015. jún. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!