Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhességem alatt nem idegeske...

Terhességem alatt nem idegeskedtem sokat, viszonylag könnyű szülésem volt, várt baba, mégis miért nem alszik el könnyen, miért alszik keveset?

Figyelt kérdés
Nem sírós egyébként, csak rengeteg figyelmet igényel.
2015. jún. 10. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szeretem a kávét, mindig sok kávét ittam, mégis miért büdösödik a lábam?


Kb. ennyi az összefüggés a két tagmondatod között.

2015. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A gyerek rájött, hogy hová került, és ezért ideges.
2015. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ennek semmi köze a terhességhez...nekem is nyugodt terhességem volt, az első 5 hónapban mégis napi szinten összvissz 9(!) órát aludt a babám, míg másoknak 16 órákat...hasfájós is volt mondjuk, de mikor kinőtte, akkor se nagyon aludt többet, a figyelemmel azt tudod csinálni, hogy lehetőleg minél többet hagyod egyedül, ha már képes elfoglalni magát, akkor ne lógj rajta egész nap, ez kezdetben nyüszögéssel jár, de aztán megszokja, hogy néha egyedül is kell lennie...sajnos ezt másként nem lehet, csak következetesen, nem szabad ugrani minden egyes nyekkenésre.
2015. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert egyik dolognak a másikhoz semmi köze. Én végigstresszeltem a terhességet, nagyon béna szülésem volt, ami életmentő császárral végződött. Ahhoz képest az első naptól, már a kórházban is minden éjjelt átaludtunk, napirenddel bújt elő belőlem, baromi nyugis, békeszigete gyerek.
2015. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs a kettő között. Ő ilyen természet, érdeklődő.
2015. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Konyak attad magadat rendesen a gyermek megalkotásakor? Attól is lehet.
2015. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!