Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ádika pont 1 éves. Nem kúszik,...

Ádika pont 1 éves. Nem kúszik, nem mászik, nem áll fel, nem is próbálkozik, lábacskáit nem feszíti, ha úgy tartom, hogy megtehetné. Ez csak lustaság lehet vagy valamilyen probléma van a fejlődésében? Különben értelmes baba, pápázik, tapsikol.

Figyelt kérdés

#mozgásigény #babák fejlődése
2015. jún. 12. 07:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lusta gyerek nincs! Csodálkozom, hogy eddig vártál, én már rég szakértőnél lennék vele.
2015. jún. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lustaság! Elég nagy probléma lehet. Nem is értem, eddig nem tűnt fel? Orvos, védőnő nem mondták, hogy nagyon le van maradva?
2015. jún. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A guruláson kívül más nagymozgást nem csinál a gyermek,és a védőnő vagy a gyerekorvos nem mondta, hogy gond lenne vele? Ez remélem, csak egy rossz vicc.

De ha mégsem, akkor sürgősen keresd meg az illetékes Pedagógiai Szakszolgálatot, ott elvileg kell legyen korai fejlesztésben jártas szakember. Korai fejlesztő központokban is próbálkozhatsz. Ne halogasd a dolgot, mert nyáron mindenütt csökkentett időben dolgoznak, nektek pedig minden hét számít.

Biztos, hogy neurológiai vizsgálatra is el kell mennetek, de ott lehet, hogy hosszabb várólista van, tehát már ma szerezz beutalót az orvostól.

2015. jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez csak kamu. Még ha lusta is lenne, akkor is már meg kéne próbálnia mászni. Megfordulni tud? Felülni? Azonnal vidd dokihoz. Védőnő nem mondott semmit? Számomra hihetetlen, hogy eddig nem vitted dokihoz.
2015. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb egy éves mászik, régen felállt, stabilan ül, jár, sokan már futnak is.
2015. jún. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
én nem vagyok egy -ijdeos- anyuka...de, ha egy évesen nem kuszott, mászott volna a gyerekem, na és nem állt volna fel...biztos, hogy nem ide irogattam volna.
2015. jún. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

" lehet vagy valamilyen probléma van a fejlődésében? "


ez neked ezutan kerdes?


Irany a doki.

2015. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lustaság! Nagyon el van maradva. A háziorvos, védőnő nem szólt? Mindenképpen ki kell vizsgáltatni.
2015. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a választ leírták már, azonnali kivizsgálást igényel.

Én csak hangosan teszem fel a kérdést, hogy lehet, hogy a védőnő, orvos nem szóltak ehhez hozzá?

Voltál már vele egy éves státuszon?

2015. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit csinál??
2015. jún. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!