Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba tényleg egyálta...

8 hónapos baba tényleg egyáltalán nem ehet csokit?

Figyelt kérdés
Csak egy sort adtam neki (4 kocka), láthatólag nagyon ízlett, de az egyik barátnőm kiakadt ezen. Lesz tőle baja?
2015. jún. 14. 18:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem az anyukája vagyok a babának hanem a nővére, és most félek, hogy valami baja lesz, anyu megöl.
2015. jún. 14. 18:14
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem iszonyatos szorulasa lesz tole. Kb mintha te megettel volna egy tabla csokit. De amugy minek? Max megnyalattam volna vele, de ennyi. Egyaltalan nincs szuksege ra szerintem. Amugy se 4 kockanyi mennyiseggel kezdtem volna
2015. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó, ha csak annyi az nem olyan nagy baj, azt nem fogja tudni, hogy attól van.
2015. jún. 14. 18:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése. A 4 kocka, az kb. egy normálisan táplálkozó felnőtt napi adagja. (tudod, 70 kg, nem 7 ;) )

Baja nem valószínű, hogy lesz tőle, maximum szorulása, ami mondjuk tényleg kellemetlen. Persze csak ha rendes csokit adtál neki. Ha ilyen lilatehes vagy hasonló hulladékot, akkor nem valószínű, hogy ilyen jellegű problémája lesz.

Egyébként, ha kolbászt adsz neki, az is láthatóan ízleni fog neki. De azért ne próbáld ki.

2015. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ilyen picinek csokit adni, nagyon megdobja a vércukorszintjét is. 4 kocka felnőttnek való mennyiség.


Ismerős nagyon megörült, h milyen jóízűen eszi a pár hónapos a krémtúrót. Kis idő múlva a baba orrán-száján hányta ki.

2015. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagy baj nemmlesz, maximum egy kis szorulás. Nekem a nagy 8 hónaposan evett túró rudit, csokival, semmi baja. Legközelebb egy pici falat elég, ilyen piciknél fő a mértékletesség.
2015. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elmondjam anyának vagy ne?

Egyelőre jól van, de csak kb. egy órája ette meg.

2015. jún. 14. 18:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem ehet még csokit.
2015. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Jaj szegény baba :((

Én a másfél évesemnek se adok még édességet, nemhogy egy csecsemőnek!!!

2015. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de ezentúl ne adj neki. A cukorra is rá lehet szokni, sőt a kicsiknek nem lehet rendesen a fogát sem mosni, ha sok édességet eszik elromlanak a fogai korán. Másrészt ha megszokja nem akar majd mást enni, nem táplálkozik rendesen stb.
2015. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!