Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki földre nyíló kanapét vett...

Aki földre nyíló kanapét vett a babájának, hol vette és milyen? Hány éves volt, akkor a babád?

Figyelt kérdés
Az én babám 1 éves, de erősen elgondolkodtam a földre nyíló kanapén, mivel mindig utálta a kiságyat. A nagy ágyban velünk viszont nagyon jól tud aludni. Elaludni is csak úgy tud, ha lefekszem vele és amikor raknám be a kiságyba felkel és ordít. Így sokszor ott kell maradnom mellette, hogy le ne essen. Vagy 1 óra után felkel, de álmos, sír, lefekszem vele és utána már nem tudom betenni a kiságyba. Én így meg nem tudom végezni a dolgom, mert elalszok mellette fél-1 órát, de nekem több alvásigényem nem igen van, pláne, hogy lenne dolgom is. A nagy ágyban egyedül is jókat alszik. Szóval, hol vegyem, milyet? Nem korai még neki?

#földre nyíló kanapé #kiságyfóbia
2015. jún. 15. 11:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, ébren szépen letud mászni az ágyról, de álmában annyit nyüzsög és folyton kúszik a széléhez, hogy attól félek, hogy álmában pottyan le vagy kómásan félálomban.
2015. jún. 15. 11:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is utálta a rácsos ágyat, mellettünk a nagyágyon pedig nagyon jókat aludt. Mivel Ő nagyon cicifüggő volt, éjjel Vele aludtam, hogy ne kelljen mindig pattognom szopiztatni. A szobájában van egy kanapé /bőven elfértünk rajta ketten/, azon aludtunk addig, amíg 15 hósan elválasztotta magát. Ez idő alatt megszokta, hogy nincs rács körülötte, ami védi, persze volt pár lepottyanós baleset, de semmi baja nem lett /volt, hogy reggel a földön találtam rá:-). Aztán ahogy nem szopizott többé, kiköltöztem a szobájából vissza a férjem mellé, a fiam pedig óriásikat alszik egyedül a kanapén a szobájában. Átalussza.az éjjeleket, nincs baleset, bár a mai napig körbepárnázom a kanapét, hátha...

Azt javaslom, egy alacsony kanapét/ágyat vegyetek neki, aludj vele párszor, hogy szokja meg. Aztán szépen lassan kiosonsz mellőle.

2015. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi már születése előtt megvettük. Kb. 7 hónapos korától ezen aludt, mert ekkor kezdett nagyon sokat kelni éjszaka. Arra kell figyelni, hogy a széleit mindig el kell barikádozni a "korának" megfelelő dolgokkal. Amúgy nagyon szeretem, mert az esti lefekvésnél csak idefekszem hozzá és 10 perc múlva alszik. Még nagyon praktikus akkor is mikor beteg, mert egész éjszaka mellette lehetek.
2015. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!