Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónapos kislányomnak...

9,5 hónapos kislányomnak össze van tapadva részlegesen a szeméremrésnél. Egy hártyát látok. Volt valakinél hasonló? Hogy kezeltétek? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Természetesen viszem gyermeknőgyógyászhoz, megvan az időpont. Csak nagyon idegesít és szeretnék tenni valamit ha lehet. Illetve, hogy később le alakuljon ki.

2015. jún. 18. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sok kislánynál előfordul sajnos :( ezzel te házilag nem sokat tudsz tenni, gyermeknőgyógyász majd szétválasztja. utána arra kell figyelni, hogy nehogy hámosítót használj. pl. sudokrém vagy neogranormon menjen a puncijába, mert a hámosító elősegíti az összenövést ha hajlamos rá.
2015. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ez jó.. a védőnő tanácsára sudocremet használok.. hát ezért tapadhatott össze...:((( a szétválasztás fájni fog neki?
2015. jún. 18. 12:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Melyik popsikrém nem hámosít?
2015. jún. 18. 12:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Jesszusom mindegyik popsikrém hámosít..

A soudocrem és neogranormon pedig a világ vezető babakrémei...

Nehogymár ráfogd.

Ez hajlam is, és vigyázni is kell,hogy ne menjen belülre neki.

2015. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mindent elmond az orvos majd! nyugi! nem tudom, hogy fájni fog-e, elméletileg nem vészes, de hát ezt könnyű messziről mondani....

popsikrémet használhatsz, csak nehogy a puncijába menjen! már nagy, bőven elég ha csak akkor kened be neki a fenekét ha kakilt és nagyon vékonyan! én egyébként gyógyszertári kevert popsikrémet használtam, tökéletes volt és olcsó is. de ha kéred, receptre ír fel az orvos gyógyszertárit

2015. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindig nagyon ügyelek, hogy ne mennyen belülre. Mindenképp váltok popsikrémet. Azért nem mindegy, hogy mennyire hámosít.

Kipróbálom a gyógyszertárit.

2015. jún. 18. 12:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagylányomnak szétválasztották, nagyon fájt neki, vérzett is egy picit, mert láttam a pelenkán. Másnapig fájt neki a pisilés, mindig sírt olyankor! Soha többet nem tapadt össze újra. A középsőnek írtak fel egy hormonkrémet, Ovestint. Hónapokig kentem mire teljesen szétvált! Gondolhatod mennyire nagy örömmel csináltam egy pár hónapos babának! :( A mai napig húzogatja magának a fürdővízben, mert mindig újra összetapad, és össze is fog, míg kamaszodni nem kezd. A harmadik lányomnak már én húztam szét, mert nem akartam kínzást és hormont sem. Sikerült vér és fájdalom nélkül nagyon óvatosan szétválasztani. Nincs vele probléma.
2015. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen ettől tartok, hogy nagyon fájni fog. Hát köszi. Remélem többször nem fog összetapadni. :((
2015. jún. 18. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Az ha össze nölnek a szemérem ajkak(ha ez nem születési rendelensség), az a nem megfelelö tisztításnak köszönhetö.

A krémek nem növesztenek össze semmit sem, ott rendes bör van és ez nem tud össze nöni. Ami lehet, hogy annyira bepálott neki, hogy ez úgynéz ki mintha össze nöne.


A hámosító krémek arra vannak, ha kicsipi a pisi, kaki akkor bekenjék vele, így a cink hatására gyorsabban regenerálódik a bör.


Ha nem születési rendelenesség, akkor ha rendszeresen tisztítod neki, nedves törlövel, akkor elfog tünni.

2015. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem igaz! Nagyon tiszták vagyunk, mindig tisztára töröltük a lányokat. Én is nőből vagyok, igénylem a tisztaságot, persze, hogy a gyermekemet is ugyanúgy ellátom mint magam! Ez hormon probléma lehet, vagy mint a középső lányomnál ekcéma. Annyira száraz a bőre, hogy összenő. Gondold meg mit írsz, mielőtt másokat igénytelennek titulálsz!
2015. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!