Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lényegében bármit össze lehet...

Lényegében bármit össze lehet keverni a babának? Pl. Őszibarackot banánnal? Meggyet almával? Krumplit almával?

Figyelt kérdés
Mindent a listából amit ehetnek már?
2015. jún. 18. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze csak legyen jó íze.
2015. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, de én mindig azt mondom, azt keverjék az anyukák össze amit maguk is megennének.


Èn pl alma-krumpli rajongó nem vagyok, nem eszek ilyet, így a babának sem keverek ilyet.

2015. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. :) Azért én a krumplit meggyel nem keverném. :)

Aminek jó íze van és te is megennéd, szerintem azt keverd össze.

2015. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazából igen bármit,de érdemes gyümölcsöt-gyümölccsel és zöldséget-zöldséggel nem pedig a kettőt együtt. meg pl. hasfogósat a hajtóssal a banán-barack erre egy jó példa. még a savasat nem keverném a savassal bár nekem refluxos,lehet egy átlag babának nem baj
2015. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, amit hajlandó megenni a gyerek :-)
2015. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-mas: az a vicces, hogy a kisfiam imádta a krumplit meggyel : DDD egy blogger anyuka írta, hogy extrém válogatós gyerekénél kipróbálta, hisz nem volt veszíteni valója, neki is bejött meg nekem is :)


egyébként úgy szokták keverni a gyümölcsöket, hogy egy kissé hajhajtóbb hatásút egy hasfogóval. ezért szokták az almát mondjuk őszibarackkal adni, vagy szilvával. mert pl ha 2 gyümit adsz együtt ami meghajt, akkor szegény baba a háta közepéig... szóval olyan lesz :D de aki mondjuk alapból hasmenősebb baba, annak lehet adni hasfogó gyümölcsöket együtt (alma-banán).

2015. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!