Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejberizspépet lehet cumisüveg...

Tejberizspépet lehet cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Kanalazni szoktam a babámnak, szépen eszik is, de néha jobb lenne néha cumisüvegből (ha sietnünk kell valahova vagy fürdetés után este nem szeretném, hogy összemaszatolja magát). Ha kicsit hígabbra csinálom, akkor átmegy a cumisüvegen?
2015. jún. 18. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
max egy nagyobb cumin,pl mamnak az X-esén (főzelékes) de szerintem azon se biztos. én gabonapéppel jártam úgy,ahogy hűlt ki tök folyós lett, mármint teljesen. anyatejből csináltam,sajnáltam,hogy folyik mellé,de nem ment át a cumisüvegen pedig az tényleg híg volt. ajánlom a tommee tippeenek azt a mély kanalát, folyékonyabbat, pépet azzal jó adni mert mély nem folyik úgy mellé belőle vagyis nem maszatol úgy. idővel meg gyorsan megy majd az evés ahogy ügyesedik
2015. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen adhatod neki. Válaszd ki valamelyik cumisüveg cucliját és csinálj rá nagyobb lyukat. Én esténként így adom a babának és nincs gond, csináltam nagylyuku cuclit itthon. :)
2015. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Nuknak van nagy lukú és réses változatú cumija is, illetve a nubinak van egy ilyen itatócsőrös üvege, amit a rossmannban lehet kapni. [link]
2015. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!